Gra w "M jak Miłość" zrujnowała życie wielkiej gwiazdy. Psycholog w akcji

Gra w "M jak Miłość" zrujnowała życie wielkiej gwiazdy. Psycholog w akcji

M jak Miłość pozbawiło gwiazdę zdrowia psychicznego? Okazuje się, że jedna z czołowych gwiazd serialu zmuszona była podjąć leczenie z powodu presji, jaka towarzyszyła jej między innymi na planie serialu. Okazuje się, że sielankowy serial zrujnował życie wielkiej aktorki i do akcji musiał wkroczyć psycholog.

M jak Miłość to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych oper mydlanych w historii telewizji. Produkcja TVP od swojego debiutu prawie 20 lat temu wciąż przyciąga masę widzów złaknionych kontynuacji losów lubianych bohaterów. Okazuje się, że jedna z czołowych postaci produkcji zmuszona była podjąć terapię z powodu presji, jaka spotkała ją na planie produkcji telenoweli. Na co takiego cierpi ulubienica publiczności?

M jak Miłość szokuje. Gwiazda produkcji musi uczęszczać na terapię

Osobą, która przyznała się przed mediami do korzystania z pomocy specjalistów, jest Julia Wróblewska. 21-letnia piękność w czołowej produkcji Telewizji Polskiej pojawia się od 9 roku życia. Okazało się, że lata w produkcji serialu nie należały do najłatwiejszych. - Zostałam rzucona na głęboką wodę. Nie wiedziałam, co się dzieje, co mam robić. Zaczynano mnie opisywać, komentować, wartościować. Wszyscy oglądali moje dojrzewanie. Kazali mi się zachowywać tak, a nie inaczej. Mówili mi, co jest dobre, a co złe. Nigdy mi nie pozwalano na błędy. Jako 15-latka nie mogłam być złapana z alkoholem i papierosem, bo byłby z tego skandal. Nie poznałam siebie. Terapia mi w tym pomaga - powiedziała Julia Wróblewska w wywiadzie dla portalu przeambitni.pl.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Julia Wróblewska wyleczy się u psychiatry?

Praca na planie M jak Miłość nadal jest bardzo wymagająca. Ostatnio Wróblewska musiała zagrać w bardzo odważnych scenach, które miały być dla niej wielkim wyzwaniem. Jej postać wdała się w romans z o wiele starszym mężczyzną, a sceny pocałunku kochanków miały być dla psychiki aktorki wyjątkowo ciężkie, zważając na to, że na planie musiała ucałować Rafała Szatana, który jest mężem jej bliskiej przyjaciółki - Barbary Kurdej-Szatan, która także jest zatrudniona na planie produkcji. Czy młodej gwieździe uda się odzyskać równowagę psychiczną? A może w którymś momencie będzie musiała odejść z serialu, aby poświecić trochę czasu na terapię? Na razie sama Wróblewska nie zapowiada przejścia na aktorską emeryturę. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Brytyjczycy zamarli. Ciąża i życie dziecka Meghan Markle zagrożone
  2. Gwiazda Rodzinki.pl stoi przed trudną decyzją. Ciąża pokrzyżowała jej plany
  3. Dominika Gwit o swojej ciąży. Fani nie mają już wątpliwości
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News