Gra o Tron sezon 8 - spoilery! Nie możesz się doczekać?

Gra o Tron sezon 8 - spoilery! Nie możesz się doczekać? Źródło: youtube.com/HBO Polska

Gra o tron sezon 8 - spoilery już są wyczekiwane przez fanów serii. Niecierpliwi widzowie chcą jak najszybciej dowiedzieć się, jak potoczą się losy ich ulubionych bohaterów. Kilka przecieków budzi spore emocje.

Gra o tron sezon 8 - spoilery są unikane przez wszystkich członków obsady. Podobno ma powstać kilka alternatywnych zakończeń serii, aby nikt nie miał pewności, co wydarzy się na końcu. Zdjęcia na planie już się zakończyły, a co za tym idzie, aktorzy udzielają wywiadów, z których można co nieco wywnioskować. Uwaga, tekst zawiera spoilery, dlatego warto się zastanowić, czy czytać dalej i poznać rozwiązanie największych zagadek już teraz.

Gra o tron sezon 8 co wiemy

Jak na razie nie wiadomo zbyt wiele o przyszłych losach bohaterów sagi. Jedyny pewnik wyjawiła Sophie Turner, odtwórczyni roli Sansy Stark. Zdradziła, że zakończenie serii jest bardzo nieprzewidywalne i satysfakcjonujące, także dla fanów.

Ekipa, która pracuje nad serialem, nie zamierza jednak wyjawiać zbyt wielu sekretów - chcą, aby każdy wielbiciel trwał w niepewności do ostatnich chwil ostatniego odcinka. Fani maja jednak pewne teorie na temat przyszłych zdarzeń.

Gra o tron sezon 8 wyciek

Zdesperowani fani ciągle wyszukują przecieków, które mogłyby im przybliżyć fabułę nadchodzących odcinków. Maja kilka ulubionych teorii, które są bardzo prawdopodobne. Jedną z najpopularniejszych jest ta, w której Jon Snow i Daenerys pobiorą się, a potem będą wspólnie władać Północą.

Inna plotka głosi, że armia Nocnego Króla zostanie pokonana. Widzowie natomiast będą mogli zobaczyć to, co działo się po wojnie. Te dwa scenariusze budzą największe emocje wśród fanów, którzy nie mogą się doczekać potwierdzenia tych informacji.

Kto zginie w 8 sezonie gry o tron

To chyba najważniejsze pytanie dla każdego wielbiciela hitu HBO. Każdy wie, że zazwyczaj umierają właśnie te postaci, które jak najdłużej chciałoby się pozostawić przy życiu, a nikczemnicy dalej wiodą swój podły żywot. Czy tak będzie i tym razem?

Podobne umrze aż troje z siedmiu głównych bohaterów. Część osób twierdzi, że w 8. sezonie Gry o tron zginie Cersei Lannister, która zostanie zamordowana przez któregoś krewnego. Zwolennicy tej tezy są przekonani, że tak się stanie.

Inni sądzą, że inna osoba straci życie. Według nich polegnie Jaime, a Bronn, Tyrion i Cersei przeżyją do samego końca.

Opinie są bardzo podzielone, a jak będzie naprawdę? Jak na razie wszyscy bardzo się pilnują, by nie zdradzić za dużo.  Być może za jakiś czas któryś z aktorów zlituje się nad niecierpliwymi fanami i powie o kilka słów za dużo. Tymczasem pozostaje oglądać każdy odcinek i czekać na weryfikację wszystkich fanowskich teorii.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News