Kiedy premiera finałowego odcinka Gry o Tron? Fani czekają z zapartym tchem

Kiedy premiera finałowego odcinka Gry o Tron? Fani czekają z zapartym tchem Źródło: youtube.com/GameofThrones

Gra o Tron S08E06 - premiera tego odcinka będzie zarazem zakończeniem przygód fanów z całym serialem. Jak długo będziemy czekać na ostatni odcinek serii? Odkrywamy datę premiery ostatniego epizodu Game of Thrones - kiedy będziemy mogli obejrzeć ostatnią odsłonę obecnie najpopularniejszego serialu na świecie?

Gra o Tron S08E06 - premiera tego odcinka już niebawem. Będzie to dzień jednocześnie bardzo satysfakcjonujący, gdyż w końcu dowiemy się, kto zasiądzie na tronie Siedmiu Królestw, ale także smutny - przecież będziemy musieli się pożegnać ze wszystkimi ulubionymi bohaterami. Kiedy będziemy mogli zobaczyć konkluzję całej historii walki o tron Westeros?

Gra o Tron S08E06 - premiera: kiedy i gdzie?

Po zakończeniu siódmego sezonu serialu Gra o Tron do fanów doszła bardzo przykra, niepokojąca wiadomość - na kolejny sezon musieli czekać nie rok, jak to zwykle bywa z serialami, ale całe dwa lata. Z tego powodu każdy widz Game of Thrones tak entuzjastycznie podchodził do kwietnia 2019 roku - to wtedy miała miejsce premiera, na którą wyczekiwali przez dwa lata. W miarę trwania sezonu opinie fanów stały się bardzo podzielone - wiele osób zaczęło narzekać na scenariusz ostatniego sezonu i nie zgadzać się z wieloma decyzjami twórców. Pomimo tych uwag, wszyscy fani czekają na zakończenie serii i ostatni odcinek ostatniego sezonu serialu - przecież wtedy wszystko się wyjaśni, dowiemy się, kto zasiądzie na tronie Westeros - jest to informacja, na którą oczekujemy od ponad ośmiu lat. 

Premiera ostatniego odcinka odbędzie się już bardzo niedługo. Jeżeli chcemy obejrzeć ten epizod serialu, mamy kilka możliwości. Najprościej jest wykupić dostęp do platformy HBO GO i tam oglądać nowe odcinki. Możemy też, jeśli mamy telewizję satelitarną, zobaczyć epizody serialu na stacji telewizyjnej HBO. Premiera najnowszego, ostatniego odcinka odbędzie się 20 maja o 3.00 rano. Na szczęście dla tych mniej wytrwałych, stacja HBO emituje powtórki 20.10 tego samego dnia, a w Internecie obejrzymy serial o której tylko godzinie znajdziemy moment - albo raczej około 80 minut.

Gra o Tron S08E06 promo - co zapowiada zwiastun?

Piąty odcinek ostatniego sezonu serialu wzbudził w fanach wiele emocji - często negatywnych. Daenerys, bohaterka lubiana przez wielu widzów, dopuściła się ludobójstwa na olbrzymią skalę, wymordowując całe miasto z prawie milionem mieszkańców. Zwiastun przed premierą ostatniej odsłony serialu zapowiada jej koronację - a przynajmniej przygotowania do niej. Czy coś w niej przeszkodzi? Fani są przekonani, że jest to moment, kiedy rozejdą się drogi Dane i Jona - czy byli kochankowie rzucą się sobie do gardeł, czy Jon, tak jak wiele razy wcześniej, uklęknie przed swoją królową i porzuci swoje zasady moralne?

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Kolejna wielka bitwa w Grze o Tron. Kto zwycięża? [SPOILERY]
  2. Co to jest Cleganebowl? Czeka nas walka Góry z Ogarem w Grze o Tron
  3. Carice van Houten - gwiazda grająca Melisandre w Grze o Tron
  4. Jon Snow bardzo przeżył jej śmierć. Kim jest Ygritte w prawdziwym życiu?
  5. Co czeka Sansę Stark w kolejnych odcinkach Gry o Tron? Wstrząsające teorie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News