Finałowy odcinek Gry o Tron online. Gdzie można za darmo oglądać odcinek

Finałowy odcinek Gry o Tron online. Gdzie można za darmo oglądać odcinek Źródło: youtube.com/GameofThrones

Gra o Tron S08E06 online - gdzie zobaczymy ostatni, finałowy odcinek Gry o Tron. W końcu dowiemy się, jak rozwiąże się konflikt o tron Siedmiu Królestw - czy będzie to satysfakcjonujące zakończenie, czy fani będą zupełnie zawiedzeni tym, kto zasiądzie na tronie? Wszyscy mają nadzieję, że będzie to lepszy odcinek niż 5. odsłona ósmego sezonu.

Gra o Tron S08E06 online - taki sposób oglądania seriali preferuje coraz więcej osób - dzięki temu są zawsze dostępne i można je obejrzeć w każdym momencie, nie jesteśmy związani terminami emisji w stacji telewizyjnej. Jedno jednak pozostaje - czy tego chcemy, czy nie, musimy poczekać na premierę kolejnego odcinka. Kiedy w takim razie pierwszy raz pojawi się ostatni odcinek Game of Thrones?

Gra o Tron S08E06 online - gdzie oglądać?

Gra o Tron jest obecnie jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Na platformach streamingowych oglądają ją miliony osób. Wiąże się to także z bardzo niebezpiecznym zjawiskiem - jest to serial, który osiąga nowe rekordy w nielegalnym udostępnianiu na platformach streamingowych i w serwisach z torrentami.

Gdzie w takim razie możemy w pełni legalnie zobaczyć tę produkcję? Tych miejsc nie jest dużo. Jako że Game of Thrones jest produkcją HBO, serię zobaczymy tylko na oficjalnej platformie streamingowej tego producenta, czyli HBO GO. Poza tym możemy oczywiście obejrzeć ten serial w telewizji satelitarnej - o ile w pakiecie kanałów mamy wykupione stacje HBO. Premiera ostatniego odcinka serialu odbędzie się już niedługo - musimy na nią czekać tylko do 20 maja do godziny 3.00 rano.

Gra o Tron S08E06 - zwiastun i spoilery

Zwiastun kolejnego odcinka Gry o Tron zawsze pojawia się tuż po emisji poprzedniego epizodu. Tak samo było z trailerem szóstej, ostatniej już części ósmego sezonu serialu. Zwiastun jest bardzo sugestywny i pokazuje rzeczywistość po bitwie o Królewską Przystań. Nie jest to wesoły obrazek. Widzimy oczywiście tryumfującą Daenerys wraz ze swoimi wojskami, ale nawet te ujęcia są utrzymane w bardzo szarej kolorystyce i wcale nie emanują szczęściem ze zwycięstwa, tylko raczej przypominają o rzezi, która odbyła się przed momentem. 

W zwiastunie możemy zauważyć (czy też właśnie nie zauważyć ) również brak istotnej roli Jona Snow. Od samego początku był on kreowany na moralną podporę serii - jego decyzja o wpuszczeniu Wolnych Ludzi na Mur kosztowała go życie. Zawsze kierował się tym, co według niego jest najlepsze dla ludzi. Jednak w jaki sposób mógł on zareagować kiedy jego królowa - a przynajmniej ktoś, kogo do tamtego czasu uważał za królową - zmasakrowała całe miasto w którym mieszkało ponad milion mieszkańców. Czy właśnie dlatego nie miał swojego dużego momentu teaserze - dlatego, że jego reakcja była tak mocna, że zbyt dużo by zdradziła? 

  1. Kolejna wielka bitwa w Grze o Tron. Kto zwycięża? [SPOILERY]
  2. Kiedy 5. odcinek ostatniego sezonu Gry o Tron? Spoilery są od dawna
  3. Ile trwa 5. odcinek Gry o Tron? Przecieki pojawiały się już dawno
  4. Co to jest Cleganebowl? Czeka nas walka Góry z Ogarem w Grze o Tron
  5. Jon Snow bardzo przeżył jej śmierć. Kim jest Ygritte w prawdziwym życiu?
Następny artykuł