Gdzie oglądać Grę o Tron online? Finałowy odcinek chcą zobaczyć wszyscy

Gdzie oglądać Grę o Tron online? Finałowy odcinek chcą zobaczyć wszyscy Źródło: youtube.com/GameofThrones

Gra o Tron S08E06 - gdzie oglądać ostatni odcinek serialu produkowanego przez HBO? Miejsc, w których zobaczymy tę produkcje nie jest wiele, więc jeśli chcemy zobaczyć ją w dniu premiery, powinniśmy zawczasu się przygotować. Gdzie zobaczymy konkluzję przygód Jona, Daenerys, Tyriona i reszty bohaterów?

Gra o Tron S08E06 - gdzie oglądać legalnie ostatni epizod najpopularniejszego obecnie serialu na świecie? Na pewno wiele osób będzie chciało jak najszybciej zobaczyć ostatnią odsłonę Game of Thrones i dowiedzieć się, jak zakończy się historia, która rozpoczęła się na ekranach telewizorów już 8 lat temu. Niestety nie będzie ona dostępna na wielu platformach - gdzie ją zobaczymy?

Gra o Tron S08E06 - gdzie oglądać online?

Gra o Tron jest obecnie najpopularniejszym nadal trwającym serialem. Nie dziwi więc fakt, że wiele osób szuka sposobu na obejrzenie go - czy to online, czy na swoich telewizorach. Najprościej oczywiście znaleźć produkcję HBO w internecie. Jest ona dostępna tylko i wyłącznie na własnej stronie streamingowej HBO - HBO GO. Znajdziemy tam nie tylko Game of Thrones, ale także wiele innych produkcji.

Niestety, jest to usługa płatna - miesiąc subskrypcji będzie nas kosztował 19,99 zł. Jest jednak sposób aby nawet tej symbolicznej sumy nie zapłacić - jeśli tworzymy konto na platformie po raz pierwszy, HBO oferuje nam miesiąc dostępu gratis - ma to być czas na wypróbowanie funkcji tej usługi. Obejrzenie serialu w telewizji nie będzie już tak proste - dostępny on jest tylko na kanałach HBO, które są oferowane tylko w płatnych pakietach telewizji satelitarnej. Jeśli więc nie mamy już satelity - przyjdzie nam zapłacić za obejrzenie następnego odcinka zmagań o tron Westeros.

Gra o Tron S08E06 - zwiastun już jest, czy znane są jakieś spoilery?

Zwiastun ostatniego odcinka Gry o Tron jest bardzo wymowny i przejmujący. Zaczyna się od ujęć ukazujących krajobraz po masakrze urządzonej przez Daenerys - Sir Davos i Tyrion Lannister przechadzają się po zrujnowanej Królewskiej Przystani i oglądają krajobraz po wielkiej bitwie. Widzimy także ogromne stosy martwych ciał, zniszczone całe miasto i zamek, słowem - okropną ludzką tragedię. Jednak późniejsze ujęcia przerzucają się już na inną perspektywę - ukazują coś, co podobne jest do tryumfalnej koronacji Daenerys, która świętuje wraz ze swoimi armiami.

Bardzo wymowne są dwa szczegóły tego zwiastuna. Po pierwsze, brak jest istotnych scen pokazujących Jona Snow - człowieka, który zawsze był moralną ostoją serialu. Sprowadzony jest tylko do postaci wśród zgliszcz, przechadzającej się w cieniu Davosa. Zajmujący jest też kontrast pomiędzy oświetleniem scen a tym, co jest w nich przedstawione - świętujący żołnierze i zwycięska Daenerys są pokazani w bardzo szarych kolorach, w prawie pogrzebowym świetle. Pokazuje to, do jakich okropności posunęła się Smocza Królowa - nazywana teraz przez fanów Game of Thrones Szaloną Królową - aby zdobyć władzę. Czy ją utrzyma?

  1. Kiedy 5. odcinek ostatniego sezonu Gry o Tron? Spoilery są od dawna
  2. Gdzie oglądać 5. odcinek Gry o Tron? Można za darmo
  3. Co się wydarzyło w 4. odcinku Gry o Tron? Krajobraz po wielkiej bitwie (SPOILERY)
  4. Gra o Tron odcinek 5. online za darmo. Gdzie obejrzeć legalnie?
  5. Jak się skończy Gra o Tron? Teorie fanowskie są niesamowite
Następny artykuł