Gdzie oglądać 5. odcinek Gry o Tron? Można za darmo

Gdzie oglądać 5. odcinek Gry o Tron? Można za darmo Źródło: youtube/GameofThrones

Gra o Tron S08E05 - gdzie oglądać przedostatni odcinek 8. serii popularnego serialu? Nadszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia i odpowiedź na pytanie, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie. Gdzie darmowo obejrzymy piąty epizod finałowego sezonu?

Gra o Tron S08E05 - gdzie oglądać najnowszy odcinek uwielbianego przez fanów na całym świecie serialu? Zbliża się wielki finał brawurowej produkcji HBO, która od wielu lat budziła masę emocji wśród widzów. Już niebawem poznamy odpowiedź na pytanie, kto wygra ostateczną bitwę i zasiądzie na tronie. Czy będzie to Cersei? Daenerys? A może ktoś inny? Już dziś przedostatni odcinek serialu.

Gra o Tron S08E05 - gdzie oglądać online?

Za nami już 4 epizody finałowej serii jednego z najlepszych seriali ostatnich lat. Pozostałe dwa odcinki rozwieją wszystkie dotychczasowe wątpliwości, dadzą odpowiedzi na pytania stawiane przez fanów od dawna, a przede wszystkim, jak mówią twórcy - zaskoczą każdego fana dobrego kina.

Piąty odcinek Gry o Tron, podobnie jak poprzednie, będzie dostępny na platformie HBO GO. Jego premiera odbędzie się równo z telewizyjną w USA i już w poniedziałek 13 maja od 3:00 możemy poznać najnowsze losy bohaterów serialu. W sieci już od dawna jest oficjalny trailer zapowiadający przedostatni odcinek, który, chociaż pozbawiony jest dialogów, jasno mówi nam, że powinniśmy usiąść mocno w fotelach i przygotować się na wielką, ostateczną bitwę.

Serial, podobnie jak wiele innych popularnych produkcji, pada ofiarą nielegalnego rozpowszechniania. Odcinki są dostępne na licznych portalach - przeważnie są one płatne, a widzowie przelewają środki na własną odpowiedzialność. Jedynym legalnym i pewnym źródłem online, gdzie możemy obejrzeć wszystkie odcinki, włącznie z premierowymi jest platforma HBO GO.

Gra o Tron S08E05 za darmo na HBO

Wielu z internautów jest zdania, że jeżeli jakiś serial lub film udostępniany jest przez giganta o takiej marce, to z pewnością będą musieli zapłacić za jego oglądanie. HBO wzorem innych platform streamingowych wprowadziło próbny miesiąc podczas którego możemy cieszyć się oglądaniem wielu produkcji całkowicie za darmo. Wśród nich jest również uwielbiany serial Gra o Tron.

Aby skorzystać z próbnego miesiąca i cieszyć się oglądaniem najnowszego odcinka całkowicie za darmo wystarczy zarejestrować się na stronie HBO GO. Po wypełnieniu formularza, w którym będziemy zmuszeni podać kilka szczegółowych danych, w tym również numer karty płatniczej, zobowiążemy się do płacenia miesięcznego abonamentu w wysokości 19.99zł. Podczas miesiąca próbnego będziemy mieć 30 dni na odejście od umowy. Kiedy w tym czasie zrezygnujemy, nie będziemy zmuszeni do uszczuplenia naszego portfela.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Co się wydarzyło w 4. odcinku Gry o Tron? Krajobraz po wielkiej bitwie (SPOILERY)
  2. Gdzie oglądać 4 odcinek Gry o Tron? Można za darmo
  3. Kim jest Missandei z Gry o Tron i co łączy ją z Szarym Robakiem?
  4. Gra o Tron odcinek 5. online za darmo. Gdzie obejrzeć legalnie?
  5. Gdzie można oglądać Grę o Tron online? Przedstawiamy wszystkie platformy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News