Kiedy 4 odcinek 8 sezonu Gry o Tron? Wydarzenia po wielkiej bitwie będą poruszające

Kiedy 4 odcinek 8 sezonu Gry o Tron? Wydarzenia po wielkiej bitwie będą poruszające Źródło: youtube.com/gameofThrones

Gra o Tron S08E04 - premiera kolejnego odcinka popularnego serialu zapowiada się bardzo interesująco. Gdzie i kiedy możemy obejrzeć czwarty już epizod produkcji HBO, który zdobył miliony fanów na całym świecie? Bitwa się skończyła, ale co dalej? Czy teraz pora na kolejną, tym razem z Cercei Lannister o Żelazny Tron?

Gra o Tron S08E04 premiera - kiedy możemy obejrzeć i gdzie?

Gra o Tron S08E04 - premiera kolejnego odcinka serialu odbyła się już w ten poniedziałek, a konkretnie o 3:00 czasu polskiego, w nocy z niedzieli na poniedziałek. Na początku odcinek jest dostępny tylko z polskimi napisami, jednak zazwyczaj po kilku godzinach pojawia się już lektor. W poniedziałek o godzinie 20:10 odcinek będzie emitowany w telewizji, oczywiście na kanale HBO.

Wszystkie dotychczasowe odcinki możemy zobaczyć na internetowej platformie HBO, jednak jest ona dostępna tylko dla subskrybentów, którzy wykupili pakiet, który kosztuje około 20 złotych za miesiąc. Aby zobaczyć, jak to działa, można wykorzystać pierwszy darmowy miesiąc subskrypcji, z którego można w każdej chwili zrezygnować.

Ile będą trwały poszczególne epizody finału Gry o Tron:

 • Odcinek 1 Winterfell (15 kwietnia): 54 minuty
 • Odcinek 2 A Knight of Seven Kingdoms (22 kwietnia): 58 minut
 • Odcinek 3 The Long Night (29 kwietnia): 1 godzina, 22 minuty
 • Odcinek 4 (6 maja): 1 godzina, 18 minut
 • Odcinek 5 (13 maja): 1 godzina, 20 minut
 • Odcinek 6 (20 maja): 1 godzina, 20 minut

Gra o Tron S08E04 - zwiastun. Zapowiedź kolejnego odcinka wydaje się interesująca

Nikt nie wie, co stanie się w drugiej połowie finałowego sezonu Gry o Tron. Zapowiedzi kolejnych odcinków nigdy nie zdradzają za wiele fabuły. W zwiastunie czwartego epizodu możemy zobaczyć jedynie kilkusekundowe urywki akcji. 

Wiemy, że bitwa o Winterfell zakończyła się, Nocny Król został zabity. Czy teraz kolej na polityczną walkę, która toczyła się na przestrzeni kilku poprzednich sezonów? Cersei szykuje swoje wojska, Północ również. Jednak czy dojdzie do bezpośredniego starcia? I z której strony? Będziemy mogli się tego dowiedzieć z najnowszego odcinka.

Cersei z Euronem czekają w Królewskiej Przystani i planują rozgromienie armii przeciwnika. Północ musi pozbierać się po bitwie z trzeciego odcinka i zaplanować dalszy rozwój sytuacji. Może w tym odcinku wyklarują się relacje Daenerys i Jona Snowa. Czy wyjawią oni prawdę swoim ludziom i to Jon poprowadzi wojska na południe? Jedyne co wiemy na pewno po emisji zwiastunu Gry o Tron S08E04, to to, że smoki Drogon i Rhaegal są całe i zdrowe.

Kto ostatecznie zasiądzie na Żelaznym Tronie i będzie władał Siedmioma Królestwami? Koniec sezonu już niebawem.

 

 1. Trzeci odcinek Gry o Tron to mistrzostwo! Najlepszy w historii serialu? (Spoilery)
 2. Gdzie oglądać Grę o Tron za darmo? Można to zrobić legalnie
 3. Czyim synem jest Jon Snow tak naprawdę? On sam nie miał pojęcia
 4. Ed Sheeran zagrał w Grze o Tron. W jaką postać się wcielił?
 5. Daenerys Targaryen pierwsza tego imienia... i co dalej? Wszystkie tytuły Królowej Smoków
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News