Ile będzie trwał 4 odcinek 8 sezonu Gry o Tron? Wydarzy się bardzo wiele

Ile będzie trwał 4 odcinek 8 sezonu Gry o Tron? Wydarzy się bardzo wiele Źródło: youtube.com/GameofThrones

Gra o Tron S08E04 - długość ostatnich odcinków może przyprawiać o zawrót głowy. Nawet filmy pełnometrażowe nieraz nie zajmują aż tak dużo kliszy filmowej! Mimo tego każdy fan jest absolutnie pewien, że każda minuta show będzie wypełniona po brzegi emocjami.

Gra o Tron S08E04 - długość odcinków ósmego sezonu serialu może niektórych przerażać. Zdecydowanie nie jest to typowy sitcom, którego epizod zajmie nam 20-25 minut. Każdy oddany fan Game of Thrones jest jednak przekonany o dwóch sprawach: nawet najdłuższy odcinek będzie za krótki, a odcinków zawsze będzie niewystarczająco wiele.

Gra o Tron S08E04 - promo. Trailer odcinka zapowiada emocje

Tuż po emisji trzeciego odcinka Gry o Tron pojawił się również trailer - czy raczej teaser - kolejnego, czwartego już epizodu. Po dwóch odcinkach spędzonych tylko i wyłącznie w Winterfell i jego okolicach - ze względu na najważniejszą dotąd bitwę, która tam się odbywała - przenosimy się w końcu znowu do stolicy Siedmiu Królestw, King's Landing, gdzie widzimy Cersei z jej nową armią. Jednak nie jest to wszystko, co możemy wywnioskować z szybko przelatujących obrazów.

Wydaje się, że obie armie będą się przemieszczać drogą morską. Smocza Królowa zapewne wybierze ten sposób aby powrócić do swojej siedziby - Smoczej Skały. Cersei za to musi mieć nowy plan dotyczący wojny - jest przecież znana z wiecznego knucia nowych, coraz bardziej niecnych planów. Może się więc okazać, że na bohaterów będzie czekała bitwa morska! W takiej sytuacji smoki Daenerys na pewno okażą się wielkim atutem, nawet pomimo jej uszczuplonej armii...

Gra o Tron S08E04 - długość i daty emisji odcinków

Wielu fanów co tydzień niecierpliwie czeka na nowy odcinek swojej ukochanej Gry o Tron. Dla tych największych, poniżej podajemy, kiedy po raz pierwszy ukażą się na HBO GO i w telewizji HBO. Oczywiście dla osób, które nie będą w stanie zacząć oglądać serialu o trzeciej w nocy - czy to ze względu na poranną pracę, czy senne przyzwyczajenia - HBO gwarantuje powtórkę wieczorem tego samego dnia.

 • odcinek 1 - 15 kwietnia 2019 3:00 (54 minuty)
 • odcinek 2 - 22 kwietnia 2019 3:00 (58 minut)
 • odcinek 3 - 29 kwietnia 2019 3:00 (82 minuty)
 • odcinek 4 - 6 maja 2019 3:00 (78 minut)
 • odcinek 5 - 13 maja 2019 3:00 (79 minut)
 • odcinek 6 - 20 maja 2019 3:00 (79 minut)

Jak widać, twórcy nie szczędzą na czasie antenowym i postanowili, że odcinki ostatniego sezonu Game of Thrones będą trwały bardzo długo jak na serialowe standardy - tak długo, że cztery ostatnie mogłyby równie dobrze zostać zakwalifikowane jako pełnoprawne filmy pełnometrażowe. Może to być efekt małej ilości odcinków - aby zapewnić widzom satysfakcjonującą konkluzję do historii wojny o tron Siedmiu Królestw, postanowili oni podzielić finałowy sezon tylko na 6 odcinków.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Bohaterstwo Lyanny Mormont w Grze o Tron oznacza koniec tego rodu? Obraz po wielkiej bitwie
 2. Jakie były przyczyny i skutki Przewrotu Majowego?
 3. Jorah Mormont do końca oddany broni swojej królowej. 3. odcinek Gry o Tron
 4. Kiedy obejrzymy trzeci odcinek Gry o Tron? Nie można się doczekać
 5. Wiemy, gdzie można oglądać Grę o Tron za darmo. Chcą tego wszyscy fani serialu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News