Kiedy obejrzymy trzeci odcinek Gry o Tron? Nie można się doczekać

Kiedy obejrzymy trzeci odcinek Gry o Tron? Nie można się doczekać Źródło: youtube.com/GameofThrones

Gra o Tron - S08E03. Premiera tego odcinka zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią wielce oczekiwana konfrontacja dwóch armii. Kiedy zobaczymy najnowszą odsłonę popularnego serialu HBO? Może ona przynieść rozstrzygnięcia wielu zagadek.

Gra o Tron - S08E03 - premiera tego odcinka już się zbliża. Czego możemy się spodziewać po trzecim odcinku serialu? Wydaje się, że ostateczne rozstrzygnięcia są na wyciągnięcie ręki i dojdzie do konfrontacji żywych z nieumarłymi. Kto wyjdzie zwycięsko z tej bitwy? Na południu na zwycięską armię czeka Cersei.

Gra o Tron S08E03 premiera - kiedy?

28 sierpnia 2017 roku zakończył się siódmy sezon Gry o Tron. Twórcy pozostawili nas z bardzo mocny ostatnim wrażeniem - Nocny Król w końcu, po wielu wiekach, przebił się przez Mur i miał otwartą drogę do królestw ludzi. Miał nie tylko otwartą drogę - miał też nieumarłego smoka pod swoją kontrolą. Widzowie za to mieli przed sobą prawie dwa lata oczekiwania na kolejne odcinki - tyle miała zająć produkcja ostatniego, najbardziej spektakularnego sezonu. W końcu, 15 kwietnia 2019 roku, pierwszy odcinek miał swoją premierę. 

Od tego czasu co tydzień możemy się cieszyć kolejnymi przygodami ulubionych bohaterów. Premiery odcinków mają miejsce o tej samej porze na całym świecie - dlatego w niektórych krajach nie są one emitowane w najbardziej dogodnych porach dnia. Oto godziny, w których nowe odcinki pojawiają się na HBO GO i są emitowane na kanale HBO:

 • odcinek 1 - 15 kwietnia 2019 3:00
 • odcinek 2 - 22 kwietnia 2019 3:00
 • odcinek 3 - 29 kwietnia 2019 3:00
 • odcinek 4 - 6 maja 2019 3:00
 • odcinek 5 - 13 maja 2019 3:00
 • odcinek 6 - 20 maja 2019 3:00

Gra o Tron s08e03 - zwiastun. Trailer zapowiada ogromne emocje

"Nocny Król nadchodzi" i "Umarli już tu są" - takie frazy witają nas w zapowiedzi trzeciego odcinka. Możemy się domyślać, że w końcu dojdzie do najbardziej oczekiwanej konfrontacji - wielkiej bitwy, gdzie siły ludzi stoczą bitwę z armią nieumarłych. 

Sam zwiastun jest bardzo tajemniczy i nie daje nam wiele pola do domysłów na temat rozstrzygnięć w nadchodzącym odcinku. Widzimy głównie bohaterów, którzy przygotowują się do walki. Jednym z ciekawszych obrazków może być Theon Greyjoy, który dzierży łuk z palącą się strzałą. Fani serialu mogą pamiętać, że już w pierwszej części Theon był przedstawiony jako świetny łucznik - czy wykorzysta swoje umiejętności aby uśmiercić Nocnego Króla? 

Ostatnie klatki trailera zapierają dech w piersiach. Brienne z Tarthu, dopiero co mianowana na rycerza, daje rozkaz ataku. Możemy sobie wyobrażać jaka rzeź rozpocznie się zaraz po tym okrzyku. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki aby nasi ulubieni bohaterowie przetrwali - w tym serialu szczęśliwe zakończenie wcale nie jest takie pewne.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Wiemy, gdzie można oglądać Grę o Tron za darmo. Chcą tego wszyscy fani serialu
 2. Kim jest Theon Greyjoy? Skomplikowana postać rehabilituje się na koniec
 3. Ile odcinków ma finałowy sezon Gry o Tron? Mają trwać znacznie dłużej
 4. Ile lat ma Maisie Williams? Aktorka wcielająca się w Aryę Stark wzbudza kontrowersje
 5. Jason Momoa z Gry o Tron. Czy jeszcze pojawi się na ekranie?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News