Najlepsze memy związane z 8. sezonem Gry o Tron. Internauci komentują Daenerys

Najlepsze memy związane z 8. sezonem Gry o Tron. Internauci komentują Daenerys Źródło: youtube.com/SM TV

Gra o tron - memy to jeden z ulubionych sposobów rozładowywania emocji przez internautów. Ze względu na to, jaką popularnością cieszy się Gra o Tron, w internecie krążą tysiące memów o wszystkich wydarzeniach z serialu. Wybraliśmy te najlepsze, które najlepiej obrazują ostatnie wydarzenia w najpopularniejszej serii HBO!

Gra o tron - memy po ostatnich odcinkach Gry o Tron są kapitalne. Internauci potrafią śmiać się ze wszystkiego - i z porażek swoich ulubionych bohaterów, i z denerwujących decyzji producentów. Przeglądamy najlepsze śmieszne obrazki, które ujrzały światło dzienne przed ostatnim odcinkiem ósmego sezonu Game of Thrones. Było ich bardzo wiele i wszystkie są prześmieszne!

Gra o Tron - memy. Sezon 8. jest ich pełen

Sezon 8. obfitował w zwroty akcji i odważne decyzje twórców. Czy wszystkie były dobre - jest to kwestia bardzo sporna wśród widzów serialu, którzy z zapartym tchem śledzili rozwój swoich ulubionych postaci przez ponad 8 lat. Jednak jedno jest pewne - dzięki tym decyzjom w internecie, na różnego rodzaju forach i mediach społecznościowych pojawiło się wiele naprawdę dobrych memów, które rozkładają na czynniki pierwsze najlepsze (albo najgorsze) momenty serialu. Klasykiem jest już pamiętny papierowy kubek po kawie, stojący na stole podczas uczty po wielkiej bitwie o Winterfell, który odkrył jeden z uważnych widzów. Jednak nie tylko on zdobył w internecie wielką popularność. Internauci tworzyli memy o wszystkim - od bohaterskiej śmierci Lyanny Mormont, po opuszczenie Ducha przez Jona Snow bez pogłaskania długoletniego towarzysza. 

Gra o Tron - Cersei i Daenerys najpopularniejsze w ostatnich odcinkach

Jednak najpopularniejszym tematem w memach były dwie królowe, które w ostatnim odcinku zmierzyły się w walce (a przynajmniej ich armie) - Daenerys i Cersei. Internauci nie mogli się opanować przed robieniem sobie żartów z tego, jak bardzo Cersei była zawiedziona brakiem słoni bojowych, które mieli dostarczyć jej żołnierze Złotej Kompanii. Dzięki temu w wielu memach pojawiła się jako nowa, lepsza odsłona Matki Smoków - Matka Słoni. Innym memem związanym z Cersei była informacja o jej zarobkach. Do mediów wyciekło, że Lena Headey za jeden odcinek 8. sezonu Game of Thrones otrzymała 500 tysięcy dolarów. Internauci zaczęli więc żartować, że to najlepsza robota na świecie - przecież musiała tylko stać w oknie zamku i wyglądać przez nie!

Daenerys również została bohaterką, a raczej antybohaterką memów. Po ogromnej rzezi, którą urządziła w piątym odcinku ostatniego sezonu, odwrócili się od niej nawet najwięksi fani. Sprawiło to, że stałą się obiektem żartów wśród widzów i internautów. Szczególną uwagę widzowie zwracali na to, jak bardzo Królowa Smoków zrzuca winy za swoje porażki na innych, a także na to, jak bardzo krwiożercza nagle się stała. Jednak nawet z tych mrocznych tematów użytkownicy Internetu potrafili zrobić sobie żarty i wykrzesać z nich humor! Oto najlepsze memy z 8. sezonu Gry o Tron:

"Rodzice, którzy nazwali swoją córkę Khaleesi"

"Dlaczego Sansa zrobiła coś takiego?"

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Kiedy premiera finałowego odcinka Gry o Tron? Fani czekają z zapartym tchem
  2. Jaime Lannister - tragiczny bohater Gry o Tron
  3. Kolejna wielka bitwa w Grze o Tron. Kto zwycięża? [SPOILERY]
  4. Kiedy 5. odcinek ostatniego sezonu Gry o Tron? Spoilery są od dawna
  5. Co to jest Cleganebowl? Czeka nas walka Góry z Ogarem w Grze o Tron
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News