Gazeta Polska Codziennie atakuje partnera Roberta Biedronia. Na portalu niezależna.pl został zamieszczony fragment artykułu z gazety na temat prywatnego życia homoseksualisty i rzekomych „obscenicznych praktyk”. Czy „GPC” przesadziła „zaglądając” partnerowi Biedronia do łóżka? To już zostawiamy Państwa opinii. 

– Związek Biedronia i Ś. (na portalu niezależna.pl podano prawdziwe dane dop. red.) to fikcja. Zarówno jeden, jak i drugi regularnie zapraszają chłopców do domu bądź hotelu sejmowego. Ostatnio w marcu widziałem Ś. w  klubie Cherry we Wrocławiu. Był z  nowym chłopakiem – mówi rzekomy informator.

– Oni od dawna nie są razem, nie mieszkają razem. Tworzą tzw. wolny związek, a tak naprawdę oznacza to regularne spotkania z innymi i to w różnych konfiguracjach – czytamy.

„GPC” zwraca uwagę, że partner nowego prezydenta Słupska nie był na jego zaprzysiężeniu na stanowisko prezydenta miasta.

– Chyba był trochę wściekły, że znowu musi z kimś mną się dzielić, a on by chciał mnie mieć dla siebie – mówił Biedroń o  Ś. w rozmowie z TVN24. – Wie pani, jak to jest. Jak kogoś się kocha, to człowiek marzy o tym, żeby być razem ciągle. Trzymam za niego kciuki, bo to nie jest dla niego łatwe.

Gazeta uzyskała dostęp do konta na stronie Gayromeo.com, za pośrednictwem której homoseksualiści szukają partnerów seksualnych. Miała znaleźć profil, która według niepotwierdzonych informacji należy do partnera Roberta Biedronia. Profil jest opatrzony jego zdjęciem. Są tam informacje na temat preferencji seksualnych, takich jak: lekkie sado-maso.

Link do artykułu na niezależna.pl

Czy media powinny zajmować się prywatnym życiem polityków i ich partnerów? Zapraszamy do dyskusji.

fot. program Kuba Wojewódzki

źródło: niezależna.pl

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.