Agnieszka Gozdyra, która była jedną z głównych twarzy polsatowskiego „Tak czy Nie” po głośnym skandalu z udziałem Jerzego Urbana wraca do prowadzenia programu. 

Po ponad rocznej przerwie w prowadzeniu jednego z czołowych programów publicystycznych w Polsat News, Agnieszka Gozdyra wraca do ekipy zespołu „Tak czy Nie”. Program zyskał nową scenografię i czołówkę. Dziennikarka będzie prowadziła program od poniedziałku do piątku, czasem będzie ją zmieniał Piotr Witwicki.

Gozdyra została usunięta z „Tak czy Nie” po jednym z odcinków innego programu tj. „Skandaliści”, w którym gościem był Jerzy Urban. Przebranie redaktora naczelnego tygodnika „NIE”, który wystąpił w programie w stroju biskupa, wywołało prawdziwy skandal.

Burza jaka rozpętała się po emisji odcinka z Urbanem przerosła wszelkie oczekiwania realizatorów. W atmosferze skandalu program „Skandaliści” został usunięty z anteny, a głównoprowadząca tj. Gozdyra została wysłana na przymusowy miesięczny urlop.

Gdy dziennikarka wróciła do pracy, decyzją kierownictwa stacji usunięto ją ze wszystkich dotychczasowych programów publicystycznych i pozwolono prowadzić jedynie programy informacyjne.

Na antenę Polsatu wrócą także „Skandaliści”, w każdą sobotę o 20.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh, źródło: tvpolsat.info

...

Zobacz również