Gowin zapadnie się pod ziemię. O tym zdjęciu mówią dziś wszyscy

Gowin zapadnie się pod ziemię. O tym zdjęciu mówią dziś wszyscy Źródło: fot. Twitter.com/Patryk Golba-Zawadzki

Jarosław Gowin przechodzi ostatnio przez trudne chwile. Krytykuje się go w mediach, przeciwko jego ustawie protestują studenci, wykładowcy i najważniejsze osoby na polskich uczelniach. Teraz w internecie pojawiło się zdjęcie, które stało się dla niego kolejną kompromitacją.

Minister nauki i szkolnictwa wyższego powrócił na pierwsze strony gazet za sprawą jednego z najbardziej kontrowersyjnych projektów ustawy ostatnich miesięcy, tzw. ustawy 2.0. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce zakłada większą centralizację uczelni i odgórnego zaostrzenia kryteriów oceniania prac naukowych. Przeciw temu pomysłowi wystąpili studenci z największych uczelni w kraju, a wspierali ich wykładowcy, a nawet całe rady naukowe instytutów. Walka o odejście od założeń ustawy przerodziła się w kolejny rozdział szerszego boju opozycji o odsunięcie PiS i jego koalicjantów od władzy. To nie koniec problemów politycznych i wizerunkowych członka Rady Ministrów. Do sieci trafiło właśnie bardzo niekorzystne dla niego zdjęcie, na którym widnieje.

Jarosław Gowin zapadnie się po ziemię

Jeden z użytkowników Twittera opublikował na swoim profilu fotografię ćwiczącego na znajdującej się na otwartym powietrzu siłowni Jarosława Gowina. Post szybko zyskał popularność, a zdjęcie publikowali inni internauci. Śmiech użytkowników i użytkowniczek mediów wywołał oczywiście nieodpowiedni do sportu ubiór ministra. Głównym powodem popularności fotografii jest jednak to, czego na pierwszy rzut oka nie widać. Kilkadziesiąt metrów za Gowinem widoczna jest bardzo ciekawa scena. Mieszkanka miejscowości, w której gościł polityk, pcha czerwonego Malucha. Zepsuty Fiat 126p i jego właścicielka stali się dla internautów symbolem rządów Zjednoczonej Prawicy. Sam minister nie odniósł się jeszcze do całej sytuacji. - Piękny obraz rządu PiS. Wicepremier Jarosław Gowin robi pokazówkę, podczas gdy mistrzyni drugiego planu pcha malucha po drodze - napisał użytkownik Twittera. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kolejny minister PiS do dymisji w atmosferze skandalu. „Zabiliście człowieka”
  2. Syn Wałęsy ostro o ojcu w programie NA ŻYWO. Dziennikarkę zatkało
  3. Marta Kaczyńska brutalnie zlinczowana! Wyciągają na wierzch jej brudy z przeszłości
źródło: Twitter.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News