Chora na raka aktorka serialu Polsatu opublikowała poruszające zdjęcie. Można się popłakać

Chora na raka aktorka serialu Polsatu opublikowała poruszające zdjęcie. Można się popłakać

Gotowe na wszystko to w wielu kręgach kultowy serial. Polacy mogli go oglądać na antenie telewizji Polsat. Teraz jedna z aktorek opublikowała wzruszające zdjęcie, które pokazuje jej walkę z potworną chorobą.

Gotowe na wszystko to jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych w Polsacie. Przygody głównych bohaterek śledziły tysiące widzów, którzy pokochali gwiazdy serialu. Jedną z nich była znana z pięknych i długich rudych włosów Marcia Cross wcielająca się w posrać Bree. Teraz aktorka przy pomocy swojego profilu na mediach społecznościowych wyjawiła prawdę o swojej walce z rakiem.

Gotowe na wszystko: wzruszające zdjęcie Marcii Cross

Widzowie od razu pokochali bohaterkę odgrywaną przez aktorkę. Kobieta prywatnie przez wiele miesięcy zmagała się z rakiem, który powoli wyniszczał jej zdrowie. Aktorka nie wyjawiała mediom prawdy o jej stanie zdrowia. O wszystkim poinformowała dopiero teraz, kiedy udało jej się ostatecznie zwyciężyć w tej nierównej walce. Jak sama przyznaje, najbardziej jest jej szkoda włosów, które zaczęły wypadać przez zastosowane leczenie. Teraz zaczynają już powoli odrastać, jednak jak na razie mają około centymetr długości. Na opublikowanym zdjęciu widać również, jak bardzo organizm aktorki został wyniszczony przez chorobę. Marcia Cross jest wychudzona, co tylko pokazuje, jak ciężką walkę stoczyła. Oczywiście teraz z całego świata napływają wiadomości i komentarze od fanów aktorki, którzy pamiętają ją jeszcze z serialu. Wszyscy fani są wstrząśnięci drogą jaką musiała pokonać, aby, odzyskać zdrowie i mają nadzieję, że jak najszybciej wróci do pełni sił. Aktorka z każdym dniem czuje się lepiej i możliwe, że już za jakiś czas, gdy wróci do siebie, ponownie zobaczymy ją na ekranach kin lub telewizorów. Jej fani bez wątpienia czekają na to z niecierpliwością. screen instagram.com/rallymarciaNajlepsze newsy dnia:

  1. Fani Zenka Martyniuka załamani! Gwiazdor mówi szczerze: „Już nie mam siły”
  2. Znany bokser skazany za… pobicie i znieważenie żony! Dalej nie przyznaje się do winy
  3. Martyna Wojciechowska walczy o zdrowie swojej córki! To wyścig z czasem
Następny artykuł