Zamówił deser w restauracji. Gdy zobaczył, co kelner napisał na paragonie, zamarł

Zamówił deser w restauracji. Gdy zobaczył, co kelner napisał na paragonie, zamarł Źródło: .

Gotowanie jest trudną sztuką, dlatego wiele osób decyduje się na posiłek w restauracji. Podobnie uczynił mężczyzna, który miał ochotę na deser czekoladowy. Paragon za smakołyk zwalił go z nóg.

Gotowanie nie jest zajęciem dla każdego, zwłaszcza jeśli dotyczy tak wymagających dań, jakimi są desery. Nie jest łatwo zrobić zadowalający przysmak samemu, dlatego pewien mężczyzna poszedł do restauracji, by tam zjeść ulubiony posiłek. Zamówił i zjadł, ale gdy spojrzał na paragon, zamarł. Kelner napisał na paragonie niewyobrażalną rzecz.

Czasem lepiej urządzić gotowanie w domu

Do zdarzenia doszło w Kuala Lampur, stolicy Malezji. Nazly Rosli postanowił udać się do jednej z popularnych sieci restauracji, Secret Recipe. Spośród oferty wybrał sobie czekoladowy deser, który postanowił zamówić. Miał jednak jedną, prostą prośbę. Chciał, aby na jego potrawie nie było bitej śmietany. Kelner przyjął zamówienie, które następnie zrealizował.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do tej pory cała sytuacja jest zwyczajna, wszystko się jednak zmienia, gdy na stoliku mężczyzny ląduje paragon. Oprócz ceny i standardowych informacji na druku znalazła się notatka kelnera, który napisał "gemuk tak nak cream", co można przetłumaczyć jako "grubas nie chce bitej śmietany". Zapewne nie chciał, aby ktokolwiek za nim zobaczył to zdanie, jednak najwyraźniej zapomniał je usunąć.

Internauci oburzeni

Mężczyzna natychmiast zrobił zdjęcie wydrukowi i umieścił je w internecie. Na reakcje nie trzeba było długo czekać. Internauci są oburzeni nieprofesjonalnym zachowaniem kelnera. Uważają, że nie powinien tak bezczelnie oceniać klientów, bo przecież nie wie, dlaczego decydują się na takie dania ani dlaczego cierpią na nadwagę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Skorzystała z pół na pół, grając o 75 tys. zł. Każdy turysta odpowiedziałby bez wahania
2. Wszyscy oglądali jego filmy, niestety nie żyje. TVP przekazało najgorsze wiadomości

Klient jednak nie zrobił awantury. Grzecznie zwrócił kierownikowi restauracji uwagę na zachowanie kelnera, który popisał się brakiem kultury osobistej. Zaznaczył, że gdyby tak zrobił komuś mniej sympatycznemu, sprawa mogłaby mieć o wiele gorsze konsekwencje. Jedyną karą jest jedynie nagłośnienie sprawy, co z pewnością nie polepszy ruchu w Secret Recipe.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny
  3. Niewiarygodny przypadek, kobieta zaszła w ciążę bez odbywania stosunku. Nawet lekarze łapią się za głowy
  4. Wstrząsające doniesienia o Dagmarze z "Królowych Życia". Musi walczyć o swoje nogi, pokazała porażające zdjęcie
  5. Oryginalny przepis z czasów PRL-u na blok czekoladowy. Doskonały smak jak u mamy wywoła łezkę nostalgii u każdego

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News