„Na Wspólnej” bez ukochanej bohaterki? Okazuje się, że scenarzyści przygotowali druzgocącą przyszłość dla rodziny Zimińskich. W najbliższych odcinku dojdzie do wzruszającego momentu i próby pożegnania. Fani są w szoku.

Na Wspólnej” bez Gosi? Urocza kobieta pojawia się na małym ekranie od wielu lat. Za sprawą licznych zawirowań mogła dała się poznać jako rozsądna i mądra dziewczyna, która zawsze wspierała swoją młodszą siostrę. Okazuje się, że jej dni na planie są prawdopodobnie policzone. Zaatakowała ją tajemnicza choroba.

Co się stanie z Gosią z „Na wspólnej”? Tajemnicza choroba, nowotwór i pożegnanie

Gdy nie stawi się w pracy, matka – Danusia – postanowi sprawdzić, co się stało z jej córką. Gdy pojawi się w jej mieszkaniu, będzie w szoku. Dziecko kobiety będzie pozostawione bez opieki, a ona – będzie bezwładnie leżała na ziemi. Po chwili pojawi się karetka, a Gosia natychmiast zostanie przewieziona do szpitala. Na miejscu pojawi się także ojciec, z którym jest skonfliktowana.

Lekarze nie będą mogli znaleźć przyczyny stanu zdrowia Gosi. Będą podejrzewać jednak najgorsze – raka mózgu. W ten scenariusz nie będzie chciała jednak wierzyć Danusia i siedząc przy łóżku swojej córki będzie mówiła o nadziei. Pojawi się też ojciec, który dotychczas zajęty swoimi problemami w nowej rodzinie, przypomni sobie, jak bardzo kocha swoją córkę.

Gosia będzie dostawać dziwnych ataków, a jej stan będzie się pogarszał z godziny na godzinę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd

– Mamo, ja nie chce umierać – powie kobieta do Danusi.

Matka dziewczyny natychmiast przytuli swoją córkę i będzie zapewniać o powodzeniu terapii. Nie wiadomo jednak, jak się zakończy jej historia. Fani przyznają, że odejście z obsady „Na Wspólnej” Gosi wiązałoby się z wielką stratą. Anna Kerth, która wciela się w tę rolę, jest powszechnie lubiana przez telewidzów.

Na uwagę zasługuje zaangażowanie ojca dziewczyny – Marka. Od wielu miesięcy nie interesował się dziećmi, ponieważ był zajęty własnymi problemami. Wszystko wskazuje na to, że będzie musiał przewartościować swoje dotychczasowe życie ponownie. W zwiastunie widzimy, jak z dramatycznym smutkiem zerka na zdjęcie swojej córki, która teraz – prawdopodobnie umiera.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszna choroba i potężne długi! Wielki dramat gwiazdora TVN
  2. Największa gwiazda TVN szokuje ws. homoseksualizmu! Chodzi o przyjaciela Kaczyńskiego
  3. Wspaniałe! Gwiazda wyszła ze szpitala, a TVN zrobił coś niesamowitego
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych par
  5. Nie mam ochoty na swojego faceta. Oto 10 porad, które pomogą ci wybrnąć z tej sytuacji

 

TVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyć

ŹRÓDŁOse.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl