Horror w Gorzowie Wielkopolskim! Trzy osoby ranne, trwa policyjna obława

Horror w Gorzowie Wielkopolskim! Trzy osoby ranne, trwa policyjna obława

Gorzów Wielkopolski postawiony na nogi! W piątek doszło do brutalnego ataku nożowników na 38-latka zmierzającego do kantoru. Poza nim są dwie kolejne ofiary. Wszyscy trafili do szpitala. Trwa policyjna obława.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18. 38-letni mężczyzna, zmierzający do kantoru z dużą ilością gotówki w plecaku, został zaatakowany przez nożowników. Mężczyzn było 4 lub 5, gorzowska policja wciąż próbuje ustalić resztę szczegółów. Oficjalnie jako motyw napadu podano rabunek. Wszystkie pieniądze zostały skradzione.

Gorzów Wielkopolski: Atak nożowników, 3 osoby w szpitalu!

Prócz posiadacza dużej sumy pieniędzy, ranne zostały dwie kolejne osoby. Chcieli oni pomóc obrabowanemu mężczyźnie, jednak agresorzy byli silniejsi, udało im się zadać poważne rany dwóm świadkom i uciec. Jeden z nich w stanie ciężkim walczy o życie. 38-latek był synem właściciela kantoru. - Policjanci z Gorzowa całą noc pracowali przy tym zdarzeniu. Decyzją komendanta wojewódzkiego wszczęto alarm dla całej gorzowskiej jednostki. Sytuacja wyglądała bardzo poważnie - opisuje nadkomisarz policji Marcin Maludy. - Ruszyła obława, na miejscu prowadziliśmy oględziny. Był tam także technik kryminalistyki, który zabezpieczył wszystkie ślady, dzięki czemu będzie to dla nas materiał porównawczy, do tego, abyśmy mogli szybko dotrzeć do tych osób - wypowiedział się Rzecznik Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Gorzów Wielkopolski od wczoraj uzbraja się w czujność. Policja prosi bowiem o pomoc w złapaniu przestępców. Ktokolwiek ma informacje o wczorajszym wydarzeniu musi bezzwłocznie zgłosić się na Komendę. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS po cichu wprowadza zmiany! Nikomu się to nie spodoba
  2. Kultowy polski aktor upadł na dno. Odmawia pracy
  3. Co tam się stało?! Szok po meczu Hiszpanii z Portugalią
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News