Niewyobrażalny dramat w górach. Matka chciała zarobić, teraz nie żyje ona i jej dziecko

Niewyobrażalny dramat w górach. Matka chciała zarobić, teraz nie żyje ona i jej dziecko Źródło: screen shot z youtube.com/Anonimowy Alpinista

Góry były miejscem niewyobrażalnej tragedii. Pewna matka postanowiła wybrać się ze swoim dzieckiem na wyprawę. Wspięła się bardzo wysoko, lecz z pewnością nie spodziewała się, że finał tej rodzinnej przygody będzie tak tragiczny.

Góry warto odwiedzić chociaż raz życiu - twierdzą ci, którzy byli i na własne oczy widzieli potęgę natury objawiającą się w niesamowitych krajobrazach. Niestety jednak czasem pozornie błogie chwile przerodzić się mogą w niewyobrażalny koszmar, którego finał niestety okazał się tragiczny dla matki z dzieckiem. 

Góry ją zabiły. Okoliczności śmierci matki i dziecka są przerażające

Himalaje są corocznie celem turystów, którzy uwielbiają podróżować po wyznaczonych na nich szlakach. Czasami jednak celowo z nich zbaczają w celu poszukiwania bardzo drogiego gatunku grzyba, który ma przynieść im ogromny dochód. Pewna kobieta razem z dzieckiem wyruszyła w poszukiwania za "himalajską viagrą". Jak donosi "India Today", które poinformowało media jako pierwsze o tragedii, kobieta zmarła, bowiem jej organizm bardzo źle zareagował na przekroczenie przez nią 3 tys. m. n.p.m. Zginęła przez chorobę wysokościową, która odebrała życie także jej dziecku i sześciu innym osobom.

Choć ratownicy zostali wezwani na pomoc kobiecie, a także pozostałym poszukiwaczom, nie udało się im pomóc. Dwoje z nich zmarło spadając z bardzo stromej części góry, po której próbowali się wspinać. Niektóre źródła podejrzewają, że mogli poczuć się słabo także w konsekwencji początkowych objawów choroby wysokościowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rodzina zmarłych była poruszona tragedią. Nikt nie spodziewał się, że tak skończy się wycieczka żądnych wzbogacenia się turystów. Nie mogli jednak przewidzieć, że spotka ich coś tak strasznego. 

Lokalne media stanowczo odradzają turystom tego typu praktyk. Twierdzą, że narażanie w tej sposób swojego zdrowia jest bardzo niebezpieczne, co podkreślają powyższe przypadki zgonów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy
  4. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  5. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  6. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy

Źródło: o2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu