Górski dzieli się skrajnie radykalnymi poglądami. Dziennikarz jak wryty (video)

Górski dzieli się skrajnie radykalnymi poglądami. Dziennikarz jak wryty (video) Źródło: fot. facebook/ tv nowa

Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju był ostatnio gościem TV Nowa. W rozmowie z dziennikarzem podzielił się swoimi radykalnymi poglądami. Dziennikarz początkowo nie wierzył w to co słyszy i siedział jak wryty. 

Gwiazda serialu "Ucho Prezesa" oraz lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski gościł ostatnio w TV Nowa w programie "Tu i teraz". Kabareciarz podzielił się podczas rozmowy swoimi radykalnymi poglądami, które początkowo wprawiły dziennikarza w osłupienie.

 - Chcę powiedzieć, że jestem przeciwko małżeństwom homoseksualnym. Ale jednocześnie, co ciekawe, jestem przeciwko małżeństwom heteroseksualnym. Uważam, że miłość jest najważniejsza i małżeństwo niejednokrotnie zabiło to uczucie - powiedział Górski.

 - To radykalne... - powiedział osłupiony dziennikarz.

 - Tak. Poza tym uważam, że supermarkety powinny być w niedzielę zamknięte, bo dezorganizują życie rodzinne. Ale jednocześnie uważam, że w niedzielę powinny być pozamykane kościoły, bo robią z ludźmi to samo. To znaczy... matka idzie na ósmą, dzieci na jedenastą a ojciec na osiemnastą. I oni się po prostu ciągle mijają - powiedział z poważną miną Górski.

Dziennikarz w tym momencie zorientował się, że słowa kabareciarza to kolejny żart z rzeczywistości jaka nas otacza.

bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News