Górniak przerażona losem swojego syna. "Jest w niebezpieczeństwie!"

Górniak przerażona losem swojego syna. "Jest w niebezpieczeństwie!" Źródło: Fot. instagram.com/Edyta Górniak

Synowi znanej polskiej wokalistki Edyty Górniak po raz kolejny grozi niebezpieczeństwo. Około rok temu chłopak trafił do szpitala w Los Angeles w ciężkim stanie, a Górniak prosiła wówczas wszystkich fanów o modlitwę. Tym razem na Allana czyha zagrożenie zupełnie innego rodzaju.

Były mąż wokalistki Dariusz Krupa pragnie uregulować swoje stosunki z synem oraz prawnie usankcjonować kontakty z Allanem. Mężczyzna złożył już stosowne dokumenty w warszawskim sądzie. Edyta Górniak nie chce jednak słyszeć o tym, by Krupa miał kontakt z dzieckiem. Jej zdaniem spotkania z ojcem mogą sprowadzić na chłopca olbrzymie zagrożenie.

Strach przed zemstą gangsterów

Dariusz Krupa, który obecnie próbuje wywalczyć jak najniższy wymiar kary za posiadanie narkotyków, by osiągnąć swój cel obciąża dilerów narkotyków. Górniak obawia się zemsty ze strony przestępców. - Edyta uważa, że przebywanie z ojcem jest na razie zbyt niebezpieczne dla Allana. Zrobi wszystko, aby do tego nie doszło. Jeśli będzie zmuszona, zdradzi w sądzie wszystkie szczegóły związane z jej małżeństwem - ujawnia znajomy wokalistki. Podobne obawy ma również druga żona Krupy, Izabela Adamczyk. Kobieta nie chce, by jej mąż, z którym obecnie jest w trakcie rozwodu, widywał się z córką pary, Leą.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News