Nie za ostro? Piekielnie gorące, nagie sceny w "Koronie królów"

Nie za ostro? Piekielnie gorące, nagie sceny w "Koronie królów"

"Korona królów" znów zaskoczyła fanów! Twórcy serialu pokazali bowiem widzom piekielnie ostre, nagie sceny, których zdecydowanie się nie spodziewano.

Kontrowersyjna produkcja Telewizji Polskiej od tygodni wywołuje całkowicie skrajne emocje. Nie brakuje jej zarówno wiernych fanów i zwolenników, jak i zażartych przeciwników, który twierdzą, że jest ona jedynie tanią, nieudaną wersją "Gry o tron" HBO. ZOBACZ TAKŻE: Brutalne sceny gwałtu na Kożuchowskiej. „To trudne psychicznie”

"Korona królów" zadziwia

Obie grupy zaszokował jednak jeden z najnowszych odcinków serii. Chociaż wcześniej na ekranach widzów pojawiały się już rozbierane sceny z udziałem głównych bohaterek, nigdy nie wywołały one tak ogromnych kontrowersji. Odbiorcy zobaczyć mogli bowiem całkowicie nagą kasztelankę Cudkę Niemierzową oraz jej pomocnicę Helenę podczas kąpieli. Chociaż scena została utrzymana w raczej komediowym klimacie, nagość bijąca z ekranów zadziwiła wielu widzów, którzy przecież oglądają serial także z dziećmi. ZOBACZ TAKŻE: Największa seksbomba i skandalistka PRL. Miała własny harem mężczyzn

Co jeszcze pokażą scenarzyści?

Jak słusznie zauważyli fani, twórcy serii z czasem zaczynają się coraz bardziej rozkręcać, fundując odbiorcom kolejne kontrowersje. Czas pokaże, jakie niespodzianki przyniosą następne odcinki produkcji. Co na to Jacek Kurski oraz Krystyna Pawłowicz, która od początku emisji serialu deklaruje, że jest jego wierną fanką? Tego raczej bezpośrednio się nie dowiemy. ZOBACZ TAKŻE: Znamy go z hitów lat 90-tych. Właśnie odszedł w samotności Korona królów Fot. TVP/Korona królów Korona królów Fot. TVP/Korona królów Korona królów Fot. TVP/Korona królów Korona królów Fot. TVP/Korona królów ZOBACZ TAKŻE: Co się stało Wellman? Popularna dziennikarka wyszła w połowie „Dzień Dobry TVN”
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News