Margaret jest jedną z najbardziej lubianych wokalistek wśród polskich fanów muzyki młodego pokolenia. Po męczącym sezonie koncertowym postanowiła się więc wybrać na wakacje do ciepłych krajów, aby odpocząć i nabrać sił na kolejne trasy. Zdjęcie w bikini, które udostępniła na swoim koncie na Instagramie, bez wątpienia zaimponowało licznym sympatykom jej twórczości.

Chociaż Margaret prowadzi bardzo trudny tryb życia, stara się dbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Zdecydowanie dowiodła ona tego najnowszą fotografią na portalu społecznościowym, na której fani mogą zobaczyć ciało wokalistki w stroju kąpielowym.

Egzotyczne wakacje piosenkarki

Aby odpocząć po intensywnym koncertowaniu, Margaret wybrała się do ciepłych krajów. Odpoczywa ona tam na plaży, opalając się i pływając w morzu. Zdecydowanie jest to idealna alternatywa dla deszczowej polskiej jesieni, której pozazdrościć jej może niejeden sympatyk.

Szczególną uwagę na zdjęciach piosenkarki z urlopu przyciągają jednak nie egotyczne widoki, a piękna, wysportowana sylwetka. Nikogo nie dziwi więc fakt, iż osobliwa pamiątka z wakacji Margaret zebrała już prawie 18 tysięcy polubień oraz liczne komentarze chwalące jej zadbany wygląd.

Fot. Instagram/Margaret

Zobacz również

Te sceny w bikini zachwyciły wszystkich!


One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]