Rok 2017 zmierza ku końcowi, co oznacza, że nastał czas podsumowań. Doskonale wie o tym Google, które wzięło się za przybliżenie nam zestawienia najpopularniejszych wyszukiwań. Jak się okazuje, hasła, które ujawnia Google, są naprawdę smutne.

Dzięki podsumowaniu już wiemy, jakie frazy były najczęściej wyszukiwane w internecie zarówno na świecie, jak i w Polsce. W pierwszej światowej piątce uplasował się iPhone 8 i iPhone X oraz oczywiście Meghan Markle, narzeczona księcia Harrego, huragan Irma i Matt Lauer, amerykański dziennikarz.

ZOBACZ TAKŻE: Manager Google szokuje. Ma fatalne wieści dla wszystkich Polaków

Google ujawnia sekrety ciekawości Polaków

Mieszkańcy Polski najczęściej wpisywali w wyszukiwarkę nazwisko Magdaleny Żuk oraz Zbigniewa Wodeckiego. Popularność zyskał również serial „Ucho Prezesa”, losowanie do mistrzostw świata oraz wybory Miss świata. Najpopularniejsze pytanie to „Jak suszyć grzyby”, a najczęściej wyszukiwaną w Google potrawą okazały się być kopytka.

Report, który ujawnia moloch internetowy, jest jednak bardzo smutny. Okazuje się bowiem, że największymi wydarzeniami tego roku była śmierć Zbigniewa Wodeckiego i Magdaleny Żuk. Warto dodać, że od tych minęło już kilka dobrych miesięcy. Przez ten czas mogły zostać pobite przez inne hasła. Nie straciły jednak na popularności, co oznacza, że w odejście tych dwóch osób będzie dla nas zawsze już kojarzone z tym rokiem.

źródło: komputerswiat.pl

Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]


Tych groźnych kultów musisz się wystrzegać! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również