Chuda kelnerka zaproponowała Oli golonkę. Kobieta jest pewna, że wytknęła jej zbędne kilogramy

Chuda kelnerka zaproponowała Oli golonkę. Kobieta jest pewna, że wytknęła jej zbędne kilogramy Źródło: youtube.com/ Food Story Channel

Golonka stała się kością niezgody między kelnerką, a klientką restauracji. Kobieta, która przyszła do lokalu ze swoimi znajomymi, jest przekonana, że została potraktowana w sposób krzywdzący. Wszystko przez propozycje pracownicy restauracji.

Golonka okazała się dość nietrafioną propozycją. Pracownica restauracji, która zaproponowała wymienione danie grupie klientów, nie zdawała sobie sprawy, że jej sugestia dotycząca dania może być odczytana jako personalny atak. 

Golonka popsuła jej nastrój. Wyznanie klientki restauracji

Ola jest osobą, której waga odbiega od standardowych wymiarów. Kobieta, która przez lata była szykanowana z powodu dodatkowych kilogramów, miała wielkie problemy z nawiązaniem bliższych relacji, zdobyciem przyjaciół, czy akceptacji samej siebie. Wiele czasu zajęło jej to, aby pogodziła się ze swoją urodą, jedna wizyta w restauracji przywołała jednak demony przeszłości.

- To byłoby jedno z milszych popołudni w ostatnim czasie, gdyby nie bezczelne zagranie tej dziewczyny. Długo zastanawiałam się nad zamówieniem i wtedy wyskoczyła z tym tekstem. "To może goloneczkę?" Zaproponowała, ale nie byle jak, bo z chochlikami w oczach i kpiącym tonem. Coś w stylu: masz grubasko, najedz się tłuszczu, bo pewnie ci jeszcze mało. Jak Boga kocham, tak to zabrzmiało i nie tylko ja poczułam, że coś jest nie tak - wyznaje Ola.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kelnerka specjalnie dyskryminowała kobietę?

Zdawać się może, że reakcja Oli na propozycję kelnerki jest trochę zbyt mocna, ale w pewnym momencie sama pracownica restauracji wytłumaczyła jej, czym się sugerowała przy wyborze propozycji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Pytam ją, już prawie płacząc, dlaczego akurat golonkę. Ona stwierdziła, że pewnie lubię, a oni mają najlepszą w mieście. W tym momencie już naprawdę odechciało mi się jeść. Poprosiłam o herbatę, poczekałam, aż wszyscy zjedzą i wyszłam - mówi zrozpaczona klientka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: Papilot

Następny artykuł