Golec_uOrkiestra_23.05
Fot. Wikipedia
Marcin Owczarek - 23 Grudnia 2018

Niespodziewany rozłam braci Golec! Zrobią to osobno po raz pierwszy

Golec uOrkiestra to jeden z najbardziej znanych zespołów muzycznych, który swoje piosenki zabarwia rytmami góralskimi. Od zawsze bracia Golec, trzon formacji, trzymali się razem, ale teraz nastąpił niespodziewany rozłam. Po raz pierwszy będą musieli zrobić to osobno.

Golec uOrkiestra to bardzo popularny zespół. Każdy w Polsce go zna i nie tylko przy okazji świąt słuchamy ich pastorałek, ale również w ciągu roku. Od lat towarzyszy nam ich muzyka, gdyż bracia potrafią połączyć góralskie rytmy z innymi gatunkami muzycznymi. Dodatkowo trąbka oraz puzon sprawiają, że przyjemnie się ich słucha.

Golec uOrkiestra i ich hity

Bracia są zazwyczaj nierozłączni. Ciężko ich rozpoznać, gdyż od dziecka wyglądają identycznie. W 1998 roku zaczęli wspólnie z przyjaciółmi muzykować i nie znikają już ze sceny muzycznej. Od samego początku współpracują z wielkimi gwiazdami polskiej muzyki, komponując utwory. Później zaczęli robić karierę sami dla siebie i ułożyli takie wspaniałe hity jak "Pieniądze to nie wszystko", "Crazy it's my life" czy "Sciernisco". Swojego czasu stali się tematem do internetowych memów. W sieci masowo pojawiały się obrazki z ich udziałem. Nie należały one do najmilszych. Sami nie odnieśli się do tej tematyki, ale wraz z prawnikami walczyli, aby usunięto je z sieci. Trzeba jednak zaznaczyć, że te memy nie miały za zadania obrazić piosenkarzy, a był to po prostu specyficzny humor. Bracia Golec są praktycznie nierozłączni. Razem grają i koncertują, mieszkają obok siebie i wszelkie święta spędzają ze sobą. Starają się, aby ich relacje zawsze były dobre i rodzinne, gdyż to się przekłada na ich wspólny sukces muzyczny. W tym roku coś się jednak popsuło. Nastał niespodziewany rozłam w zespole Golec uOrkiestra.

Świąteczny rozłam u Braci Golec

Nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy. Po raz pierwszy Bracia Golec nie spędzą razem Świąt Bożego Narodzenia. Jest to dla wielu Polaków coś nie do pomyślenia, ale mają poważny argument, który za tym przemawia. Jeden z braci wyjawił, o co chodzi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej
- Kiedyś robiliśmy huczne święta, gdzie cała rodzina Golców spotykała się przy jednym stole. Ale teraz chłopaki muszą odpocząć, bo niebawem znów ruszają w trasę koncertów - mówi menadżer zespołu i brat Golców.
W tym roku Bracia Golec uOrkiestra nie spędzą razem świąt. Pragną odpocząć wraz z żonami i dziećmi. Miejmy nadzieje, że to im dobrze zrobi przed zapowiedzianą trasą i dadzą z siebie wszystko na koncertach.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. A kim ty jesteś? Napuszony dziennikarz muzyczny atakuje Dawida Podsiadło
  2. Michał Szpak bez makijażu w niecodziennej roli. Fani wpadli w euforię
  3. Tragicznie smutne święta Beaty Kozidrak. Nagła śmierć zmieniła wszystko
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News