Bracia Golec zwrócili się do fanów z ważną prośbą. Czasu jest mało

Bracia Golec zwrócili się do fanów z ważną prośbą. Czasu jest mało Źródło: instagram.com golecuorkiestra

Bracia z Golec u'orkiestra postanowili wykorzystać swoją siłę przebicia i zwrócić się do fanów z bardzo ważną prośbą. Opublikowali w sieci krótki materiał, w którym dokładnie wszystko wytłumaczyli. Okazuje się, że nie zostało zbyt wiele czasu. Każda godzina ma ogromne znaczenie, o co dokładnie chodzi?

Golec u'orkiestra to najpopularniejszy duet muzyczny w Polsce, od lat utrzymujący się na szczycie. Słuchacze pokochali ich przede wszystkim za naturalność oraz muzykę w góralskim klimacie. Sympatyków z każdym dniem przybywa i to właśnie do nich bracia postanowili się teraz zwrócić. Poinformowali o ważnej akcji, w której zdecydowali się wziąć udział. Każdy może pomóc. 

Golec u'orkiestra zwracają się do fanów z ważną prośbą 

Wtorkowym popołudniem na Instgaramie braci Golec pojawiło się krótkie nagranie, w którym oficjalnie poinformowali, że w odwecie na nominację prezydenta RP Andrzeja Dudy, zdecydowali o wzięciu udziału w "Hot 16 Challenge 2", z którego cały dochód zostanie przekazany na wsparcie polskich lekarzy oraz szpitali walczących z epidemią koronawirusa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Od jakiegoś czasu każdy każdego nominuje. Chodzi o #Hot16Challenge2, czyli zbiórka pieniędzy na rzecz służby zdrowia. Artyści nominują artystów. Także politycy włączyli się w akcję. Tak się złożyło, że wczoraj nominował nas pan prezydent Andrzej Duda. Podnosimy rękawicę, a wy trzymajcie kciuki za dzieło, które już się szykuje w naszych umysłach - wyjaśnili w swoimi materiale bracia. 

Golcom nie zostało wiele czasu. Mają dokładnie 72 godziny na stworzenie właściwego utworu, nagranie, a także opublikowanie go w sieci. To bardzo niewiele, jednak jak sami przyznali w opisie swojego posta, nie boją się żadnej muzycznej pracy. Postanowili jednak zwrócić się do swoich fanów z bardzo ważną prośbą o... trzymanie kciuków. Wsparcie sympatyków jest dla nich bardzo istotne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd przedłużył zakaz o kolejne 30 dni. Duże ograniczenia aż do 12 czerwca

2. Zapłacił na stacji banknotem 200-złotowym i odjechał. Kasjer przyjrzał się pieniądzom i zbladł

- 72 godziny to niewiele, ale czego się nie robi, żeby pomóc tym, którzy teraz najbardziej potrzebują naszego wsparcia. Trzymajcie mocno kciuki, efekty już niebawem - czytamy w zamieszczonym przez braci opisie na Instagramie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Watykan po latach ujawnił wstrząsającą prawdę. Jakie były skutki drugiego zamachu na życie Jana Pawła II?
  2. Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szans
  3. Ministerstwo Zdrowia przekazało pilną wiadomość dla Polaków. Ważna informacja
  4. Dramatyczna sytuacja w jednym województwie. Fatalne dane MZ nie pozostawiają złudzeń
  5. Pieniądze jednak nie dla wszystkich. Ministerstwo podjęło decyzję, wiadomo kto konkretnie dostanie 1000 złotych
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News