Porażające nagranie, gwiazda "Gogglebox" cała we krwi. Z całego serca współczujemy

Porażające nagranie, gwiazda "Gogglebox" cała we krwi. Z całego serca współczujemy Źródło: Facebook Gogglebox

"Gogglebox: Przed telewizorem" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Od sześciu lat emitowany jest na kanale TTV. Fabuła show polega na tym, że grupy składające się z przyjaciół bądź rodziny, komentują różne produkcje telewizyjne - m.in. seriale, reality show, paradokumenty i teleturnieje. "Gogglebox" to ulubiona pozycja wielu telewidzów, którzy z czasem przywiązali się do ulubionych bohaterów.

"Gogglebox: Przed telewizorem" z każdym miesiącem emisji w stacji TTV, przyciąga przed ekrany coraz więcej telewidzów, którzy z rozbawieniem śledzą nie tylko zabawne sceny rozgrywające się na antenie, ale także prywatne losy bohaterów programu. Do najpopularniejszych gwiazd show należą Big Boy, który na oczach widzów przeszedł olbrzymią metamorfozę i zrzucił 160 kg oraz Sylwia Bomba, która może poszczycić się aktualnie znakomitymi wynikami w serwisie społecznościowym Instagram.

"Gogglebox": Uczestnik opublikował przerażające nagranie

Na przerażającym nagraniu opublikowanym przez Jacka Szawiołę, który w programie "Gogglebox" występuje u boku Mariusza Kozaka, widzimy mężczyznę z twarzą zalaną krwią. Można się domyślać, że mężczyzna prawdopodobnie został pobity. Sam nie potwierdził jednak ani nie zaprzeczył tej wersji wydarzeń. Na filmie pada w zasadzie tylko kilka słów. Wideo jest bardzo emocjonalne, widać, że uczestnik jest zdenerwowany i przerażony wydarzeniami, które go spotkały.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- To jest właśnie wolność w naszym kraju - mówi uczestnik popularnego show.

Fani popularnego fryzjera są zbulwersowani tym, co się stało. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, w których obserwujący wyrażają swoje współczucie dla bohatera show i zbulwersowanie tym, co go spotkało. Niektórzy posuwają się wręcz do stwierdzenia, że wstydzą się tego, w jakim kraju przyszło im żyć. Nie brakuje jednak także głosów, które krytykują sceny przedstawione w nagraniu. Uważają oni, że wideo zostało zainscenizowane i jest sposobem na zdobycie dodatkowego rozgłosu. Twierdzą, że pobicie jest nierealistyczne, bo na twarzy Szawioły brakuje siniaków i opuchlizny.

Najlepsze newsy dnia: 1. Polacy od rana dostają pilnego SMS-a od rządowej komórki. Znamy jego treść, chodzi o poważne niebezpieczeństwo

2. Pierwsze objawy tętniaka mózgu mogą być bardzo mylące. Każdy powinien je znać

Jacek Szawioła pracuje jako stylista fryzur. Jego talent sprawia, że zajmuje się wizerunkiem największych polskich gwiazd. Współpracuje między innymi z prezydentem, Andrzejem Dudą. Odpowiadał za fryzurę polityka podczas wygranej kampanii w 2015 roku. Szawioła żartobliwie zaznacza, że to on jest ojcem sukcesu Dudy. Niedawno rozpadł się jego związek z Mariuszem Kozakiem, z którym tworzył związek przez blisko dekadę. Mimo to byli partnerzy nadal pojawiają się razem na antenie "Gogglebox".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Brawo

Post udostępniony przez Jacek Szawioła (@jacek.szawiola)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert Lewandowski ma wielką słabość do jednego dania. Nie uwierzycie, o co chodzi
  2. Robert Lewandowski nie może przestać strzelać. Freiburg na łopatkach, Polak bohaterem Monachium, co za gole (WIDEO)
  3. Burza w sieci, Narożna poszła na całość. Fani nie spodziewali się, że w końcu poznają prawdę
  4. Zapadła decyzja, Polacy dostaną po 1400 złotych miesięcznie. Wiadomo, kto i kiedy
  5. Córka Jackowskiego już dłużej nie będzie milczała. Wszystko się wydało, porażające wyznanie
  6. Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę, 1400 złotych dla Polaków. Szczegóły odbierają mowę


Źródło:  Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News