Big Boy z Goggleboxa usłyszał od lekarza porażające słowa. Przeżył prawdziwy wstrząs, skierował do Polaków ważne oświadczenie

Big Boy z Goggleboxa usłyszał od lekarza porażające słowa. Przeżył prawdziwy wstrząs, skierował do Polaków ważne oświadczenie Źródło: instagram

Gogglebox cieszy się coraz większą popularnością, a wraz z nią uczestnicy produkcji. Jeden z nich, Big Boy, po tym, jak usłyszał przerażające słowa od lekarza, postanowił skierować do Polaków ważne oświadczenie. Każdy powinien je poznać.

Gogglebox z dnia na dzień zyskuje coraz większe zainteresowanie. Program emitowany na TTV sprawia, że jego uczestnicy stają się prawdziwymi gwiazdami. Big Boy zasłynął w programi, jako jeden z najzabawniejszych i największych uczestników. Kiedy pokazał się po metamorfozie, widzowie łapali się za głowy i przecierali oczy z niedowierzania. 

Big Boy z Gogglebox schudł 133 kg

Big Boy w najgorszym momencie swojego życia ważył 240 kg. To właśnie wtedy uczestnik Gogglebox powiedział sobie, że w końcu jest czas, aby o siebie zadbać. Młody mężczyzna, który zaczynał zyskiwać coraz większą popularność, miał nie lada wyzwanie z dietą. Jednak udało mu się. 

Po grubym mężczyźnie, który ważył 240 kg, został tylko pseudonim. W tym momencie Big Boy jest nie do poznania. Ktoś, kto go widzi pierwszy raz w życiu, nie zdaje sobie sprawy, ile ten mężczyzna musiał przejść, by waga pokazywała o 133 kg mniej. Chociaż uczestnik show przeszedł niesamowitą metamorfozę, to niewiele osób wie, ile go kosztowała podróż po życie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor Gogglebox kieruje do wszystkich ważne oświadczenie

- Teraz ważysz 240 kg i nie możesz przejść 100 metrów bez bólu w płucach. Za rok twój organizm będzie tak rozwalony, że będziesz brał leki na wszystko. A najdalej za 4 lata będziesz zdychał gdzieś na ulicy, bo żadna karetka nie zawiezie cię do szpitala. Chcesz tego…? Nie…? To najpierw musisz dać coś od siebie. Ustalamy termin operacji na październik, ale musisz mnie przekonać, że po zabiegu wytrzymasz i zmienisz swoje życie. Ustalamy: wracasz do mnie za 3 miesiące i jesteś lżejszy o 10 kg - relacjonuje słowa, które usłyszał od lekarza uczestnik Gogglebox.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję

Druzgoczące słowa doktora były dla młodego mężczyzny prawdziwym wstrząsem. Dopiero wtedy zrozumiał, jak wielki błąd popełniał ignorując zdrową dietę. Big Boy chce teraz przekazać wszystkim Polakom, że każdy może zadbać o sobie. Gwiazdor chciałby, żeby wszyscy brali z niego przykład i walczyli z otyłością. Walczyli o życie. Sam sobie obiecuje, że będzie dożywotnio pilnował swojej masy ciała oraz nie powtórzy błędów z przeszłości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje
  4. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję
  5. Dagmara ujawniła nieznane szczegóły ze swojego życia, ma młodszego partnera. Niebywałe, co powiedziała o swoim związku

źródło: poradnikzdrowie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News