Gogglebox
Instagram
Klaudia Bochenek - 8 Stycznia 2020

Powalająca niespodzianka od uczestników Gogglebox na WOŚP. Wielu fanów wpadnie w niepohamowany zachwyt

Gwiazdy Gogglebox postanowiły zaskoczyć swoich fanów. Każdy, kto się o tym dowie, będzie wniebowzięty i powie o wszystkim znajomym. To jedyna taka okazja w życiu, dzięki której można również sowicie pomóc.

Gogglebox w tym roku postanowił aktywnie włączyć bohaterów programu w pomaganie przy finale WOŚP. Wiadomo już, co przyszykowali dla fanów. Do tej pory było to kompletnie niemożliwe, mają nadzieję, że swoim działaniem zwrócą uwagę innych.

Bohaterowie Gogglebox w całości zaangażowali się w akcję charytatywną

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zatytułowany "Łapiemy wiatr w żagle" odbędzie się już 12 stycznia. W całej Polsce na ulice wyjdą wolontariusze, w miastach i miasteczkach zorganizowane zostaną koncerty i aktywności charytatywne mające wspomóc pomoc dzieciom z problemami zdrowotnymi. W akcję co roku angażują się również osoby publiczne.

"Królowe życia"Niesłychane, Królowa życia w tajemnicy wyszła za mąż. Wiadomo kim jest jej mążCzytaj dalej

W tym roku celebryci pomagają nagłośnić akcję oraz przekazują cenne przedmioty na licytację, np. Bogusław Linda oddał skórzaną kurtkę z filmu "Psy", a Roksana Węgiel sukienkę lub oferują swoje towarzystwo: Agnieszka Holland zachęca spotkaniem w Pradze, a redaktorzy Onetu wywiad i spotkanie w redakcji. Bohaterowie Gogglebox postanowili wyjść naprzeciw fanom i w tym roku bez żadnego problemu i licytacji będzie można ich spotkać i otrzymać popularne serduszko za datek do puszki.

Fani będą mogli zrobić sobie zdjęcie i uścisnąć dłoń ulubionym bohaterom Gogglebox

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Disco poloNie tylko Piękni i Młodzi wywołują skandale. Największe afery w świecie disco poloCzytaj dalej

Finał WOŚP będzie oczywiście odbywać się w Warszawie, na Placu Bankowym. Transmisja na żywo będzie cały czas dostępna w telewizji TTV, a na miejscu nie braknie gwiazd znanych z popularnych programów. Osoby chcące pomóc przywitają przedstawiciele Gogglebox (nadal nie są znane dokładne nazwiska), a dzięki datkowi do puszki będzie można wykonać zdjęcie grupowe z ulubieńcami. Nie braknie też Przemka Kossakowskiego, który z chęcią będzie robić sobie selfie z każdym, kto tego zapragnie.

Dzisiaj grzeje:

1. 10-letnie dziecko nie żyje. Tragiczne znalezisko na lotnisku w europejskiej stolicy
2. Druzgocąca wiadomość. Nie żyje Grażyna Przybylska, rodzina wystosowała apel

Jeśli chcemy mieć w swojej kolekcji niespotykane i wyjątkowe zdjęcie, należy 12 stycznia popołudniu udać się na Plac Bankowy i tam odszukać namiot lub stanowisko TTV. Wszystkie gwiazdy Gogglebox będą już tam czekać i zostaną do ostatniego chętnego. W szczytnym celu połączyli siły. W zeszłym roku w sztabie WOŚP można było oglądać m.in. Sylwię Bombę, która dziękowała Jurkowi Owsiakowi za sprzęt dla noworodków, dzięki któremu jej córka mogła mieć zbadany słuch.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Wnioski o 500 plus zawieszone. 2020 problematycznym rokiem dla rodzin
  3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
  4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
  5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP

Jan Paweł IIPrzytłaczające fakty ws. Jana Pawła II ujrzały światło dzienne. Papież Polak o wszystkim wiedział?Czytaj dalej

Źródło: TTV

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News