kaczorowska
Wiadomości Pikio - 7 Października 2017

Godzina z Kaczorowską kosztuje majątek. To już PRZESADA

Agnieszka Kaczorowska, szerzej znana widzom jako serialowa Bożenka z "Klanu" drogo się ceni. Osoby, które chciałyby spędzić z nią dłuższą chwilę sam na sam, muszą się liczyć z wysokimi kosztami. Biorąc pod uwagę, że aktorka ma wielu fanów - Kaczorowska już niebawem może dorobić się fortuny.

Dwudziestoparolatka nigdy nie ukrywała chęci zarobienia olbrzymich pieniędzy dzięki swojej karierze medialnej. Kaczorowska niedawno otworzyła własną szkołę tańca, w której chętni mogą poznać tajniki tej sztuki. W ofercie znajdują się także prywatne lekcje z samą Agnieszką. Ci, którzy się na nie skuszą, muszą się jednak liczyć ze sporym wydatkiem. Godzina wysiłku pod okiem gwiazdy kosztuje aż 900 złotych. Przewidziano także "promocyjne" pakiety. W ich ramach sześć lekcji kosztuje 4950 złotych, a dziesięć – 7800 złotych. Tak niebotyczne stawki szokują środowisko taneczne, które nie kryje zdziwienia wygórowanymi cenami. Jak twierdzą, nawet o wiele bardziej doświadczeni tancerze, tacy jak chociażby lubiany przez wielu Rafał Maserak, życzą sobie o wiele mniej za podobne usługi. Koszt takiej lekcji to w porównaniu do warunków stawianych przez Kaczorowską zaledwie 300 - 400 złotych.
11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderamiCzytaj dalej
BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News