Jest nagranie Godlewskich w samolocie z antyterrorystami! "Próbowały poderwać pilota"

Jest nagranie Godlewskich w samolocie z antyterrorystami! "Próbowały poderwać pilota"

Godlewskie nie przestają zaskakiwać. W ostatnich dniach pojawia się coraz więcej szokujących informacji na temat słynnych sióstr. Tym razem do sieci trafiło nagranie z samolotu, na którym doskonale widać, że ich zachowanie pozostawiało bardzo wiele do życzenia.

Godlewskie nie przestają skupiać na sobie uwagi. Z ostatnich medialnych doniesień wynika, że zespół przestał istnieć, a Esmeralda nie chce mieć nic wspólnego z Małgorzatą. Kolejną rewelacją jest nagranie z samolotu, które dokumentuje zachowanie sióstr przed startem samolotu do Amsterdamu. Awantura miała miejsce na lotnisku Chopina w Warszawie, a jej skutkiem było zawrócenie samolotu i poważnie wyglądająca interwencja antyterrorystów. Nagranie zostało przesłane do redakcji portalu Warszawa w Pigułce przez czytelniczkę, która była na pokładzie i udokumentowała całe zajście. Oprócz filmu podzieliła się wrażeniami z feralnego lotu i dokładnie opisała zachowanie sióstr Godlewskich.

W sieci pojawiło się nagranie z lotu sióstr Godlewskich - zachowywały się karygodnie i próbowały poderwać pilota

Na nagraniu, które czytelniczka przysłała do redakcji portalu Warszawa w Pigułce zostały uwiecznione negocjacje sióstr Godlewskich z załogą samolotu. Próbowały przekonać pilota, aby ten pozwolił im pozostać na pokładzie i polecieć do Amsterdamu. Bardzo wyraźnie widać, że używały swoich wdzięków i za wszelką cenę próbowały poderwać pilota. Tłumaczyły, że są znanymi osobami w Polsce i przekonywały kapitana, aby pozwolił im kontynuować podróż. Jednak ich starania okazały się bezskuteczne. Godlewskie opuściły samolot w asyście antyterrorystów. Nie obyło się bez wulgarnych słów, w których celebrytki wyraziły swoje niezadowolenie. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Pilot był zmuszony zatrzymać maszynę i wezwać antyterrorystów. Godlewskie mimo to go podrywały

Powodem zatrzymania maszyny i zawrócenia samolotu z pasa startowego było karygodne zachowanie Esmeraldy i Małgorzaty na pokładzie. Według relacji świadków zdarzenia kobiety zachowywały się niepoprawnie jeszcze przed odlotem. Już w kolejce krzyczały, śpiewały i popisywały się. Przed startem pilot zaczął je upominać, jednak one nie zwracały na to uwagi. Bardzo szybko zaczęły pić alkohol i zachowywały się bardzo głośno. Pech chciał, że było to jeszcze przed zamknięciem drzwi i procedury umożliwiały usunięcie ich z pokładu samolotu. Kapitan był zmuszony przerwać kołowanie i o całej sytuacji poinformować straż celną i antyterrorystów. Z relacji wynika również, że celebrytki obrażały współpasażerów.: - Kim ja jestem żeby stać w kolejce? - dziwiły się Godlewskie przed wejściem na pokład. Pilot był oburzony ich zachowaniem i nie reagował na próby podrywu. Ich sława również nie była dla niego przekonującym argumentem.
Siostry Godlewskie opuściły samolot w asyście antyterrorystów. Portal Warszawa w Pigułce opublikował nagranie z feralnego lotu: Godlewskie wyprowadzone z samolotu fot. printscreen/Warszawa w PigułceNajlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  2. Opublikowano listę kobiet Wojewódzkiego. Gwiazdor TVN może być zły
  3. Lista grzechów Tadeusza Rydzyka opublikowana w sieci. Redemptorysta będzie wściekły
  4. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: "leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie"
  5. Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Warszawa w Pigułce Następny artykuł