Siostry Godlewskie to hitowy duet internetowy, który już wyszedł poza ramy sieci. Godlewskie od 14 lutego mają własny program telewizyjny, który już teraz wywołał niemały skandal. Ku uciesze rzeszy fanów, zwłaszcza płci męskiej, panie prezentują się tam półnago, nie wszystkim to się jednak podoba.

Siostry Godlewskie zrobiły karierę na przebojowym wykonaniu kolędy, które to odtworzono w sieci już miliony razy. Polacy oszaleli wręcz na ich punkcie, a dwie czarnowłose siostry szybko wybiły się na popularność, stając się prawdziwymi celebrytkami.

Nic więc dziwnego, że trafiły do telewizji. Godlewskie mają własny program na antenie. Ten nazywa się „Naga prawda o pogodzie” i emitowany jest w 4Fun Dance.

Małgorzata i Esmeralda pojawiają się na antenie telewizji od 14 lutego i tak pozostać ma na dobre. W swoim programie prezentują pogodę w godzinach 20:00, 21:00 i 23:00, przy czym w tym ostatnim występują topless.

ZOBACZ TAKŻE: Obrzydliwe! Siostry Godlewskie całują i ZABAWIAJĄ SIĘ żywymi karpiami

Godlewskie pokazały piersi

Siostry poszły na całość i programie postanowiły pokazać swoje wdzięki w całej okazałości. 14 lutego o 23:00 fani czarnowłosych sióstr mogli podziwiać je topless na antenie, kiedy to zapowiadały pogodę.

„Implant się jej odkształcił”

Internet błyskawicznie zaroił się od komentarzy. Komentatorzy są mocno podzieleni. Jedni zwracają uwagę, że miło zawiesić oko na krągłościach sióstr, które prezentują się świetnie. Drudzy, których jest jednak znacznie więcej, przekonują, że to, co zrobiły Godlewskie, to prawdziwe dno i „szczucie nagością”.

Nie brak także komentarzy pełnych rozczarowania. Jak się bowiem okazuje, piersi sióstr są napompowane silikonem, co wielu wcale się nie podoba. Popularną w sieci opinią jest, że Godlewskie to „sztuczne plastiki”. Internauci zwracają przy tym uwagę na fakt, że nie tylko piersi są u nich sztucznie wypełnione.

Bardzo często pojawiały się również głosy, że jednej z sióstr – Esmeraldzie, odkształcił się implant w prawej piersi, co ma być widoczne na nagraniu.

Ocenę można wyrobić sobie samemu po zapoznaniu się z siostrami Godlewskimi w negliżu. Obejrzeć je można w telewizji na 4Fun Dance po 23:00 albo w internecie, gdzie znaleźć można filmiki z ich nagiego występu.

https://www.youtube.com/watch?v=mPMtI5BdyhA

ZOBACZ TAKŻE: Dotarliśmy do EROTYCZNYCH FILMÓW Magdaleny Godlewskiej! Co za ciało

źródło: fakt.pl

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Obraz typowego Polaka? Rodacy bezlitośnie wykpiwają swoje przywary [MEMY]


Największe graficzne porażki gwiazd [ZDJĘCIA]

Zobacz również