Polska celebrytka próbowała się zabić! Wszystko przez hejt

Polska celebrytka próbowała się zabić! Wszystko przez hejt

Esmeralda Godlewska, jedna z sióstr Godlewskich, które robią wielką karierę w internecie, jest ostatnio na ustach wszystkich. Teraz wyszła na jaw informacja, że celebrytka ma silną depresję i próbowała się zabić. Jej siostra twierdzi, że Esmeralda nie potrafi poradzić sobie ze spływającą na nią falę hejtu.

Mówi się, że nie ważne co o tobie mówią, ważne, że mówią. Wydaje się, że siostry Godlewskie trzymają się właśnie tej filozofii. O ich złej sławie, prowokacyjnych zdjęciach i nagraniach wiedzą już chyba wszyscy. W ostatnim czasie szczególnie Esmeralda, jedna z sióstr znalazła się w świetle reflektorów, gdyż nie zwróciwszy uwagę na barierki ustawione przy Otwartej Ząbkowskiej, próbowała wjechać na zamkniętą ulicę. Na domiar tego okazało się, że influencerka prowadziła pod wpływem alkoholu. Po zbadaniu krwi, jak donosi Pudelek, miała aż 1,5 promila we krwi. Nieszczęsne zdarzenia sprawiły, że całą rodzinę Godlewskich zalała jeszcze większa fala krytyki. Negatywne komentarze nie wpłynęły dobrze na zdrowie psychiczne Esmeraldy, szczególnie że ta od jakiegoś czasu ma depresję i kilka tygodni temu próbowała popełnić samobójstwo. Małgorzata, kolejna z sióstr Godlewskich, w rozmowie z „Super Expressem” wyznała, że silna depresja Esmeraldy trwa już od kilku miesięcy.

"Ona nie chce żyć" - mówi Małgorzata Godlewska

"Monika ma silną depresję, miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo. Wylądowała na OIOM-ie, lekarze ją uratowali. Teraz ta sytuacja. Ona nie chce żyć. Cztery godziny przed całym zdarzeniem wysłała mi zdjęcie jej byłego z nową kobietą i z Moniki dzieckiem, Milankiem." - wyznaje Małgorzata Godlewska dla Super Expressu. Krytyka i negatywne słowa w mediach i internecie mają zły wpływ także na rodziców sióstr Godlewskich. "My nie mamy już sił. Mój tato prawie miał zawał, mama płacze codziennie" - dodaje Małgorzata. Czy siostry Godlewskie zasłużyły na taką krytykę? fot. instagram.com/esmeralda_godlewska Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ukochany przez miliony ogłosił, że jest gejem. Nie żyje
  2. Koszmar, tragedia i dramat. Michał Wiśniewski potwierdza NAJGORSZE informacje
  3. Kinga Rusin nie wytrzymała! Wzorowo zmiażdżyła myśliwych w DDTVN
  4. NIESAMOWITE! Nie uwierzysz, co potrafi zrobić Twój pies
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News