Godlewska z rozpiętą bluzką modli się w nagraniu do Boga. Tak wulgarne słowa, że aż uszy więdną

Godlewska z rozpiętą bluzką modli się w nagraniu do Boga. Tak wulgarne słowa, że aż uszy więdną Źródło: Screen/Twitter/Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska nie przestaje prowokować. Po raz kolejny udostępniła w sieci kontrowersyjne nagranie, które nie spodobało się większości internautów. Celebrytka modli się na nim do Boga i używa wulgarnych słów, od których aż więdną uszy.

Małgorzata Godlewska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego show biznesu. Celebrytka często publikuje nagrania, na których popisuje się swoim wokalnym "talentem". Tym razem zdecydowała się na odmówienie modlitwy, tzw. "Modlitwy Polaka". Jej występ jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. 

Małgorzata Godlewska odmawiała modlitwę w negliżu

Celebrytka nie boi się słów krytyki, które często lądują pod jej adresem. Jest postacią wzbudzającą ogromne kontrowersje, jednak gwiazda w dalszym ciągu idzie w zaparte i pomimo wielu negatywnych komentarzy, w dalszym ciągu jest aktywna w mediach społecznościowych, w których umieszcza swoje bulwersujące nagrania. Teraz kobieta zdecydowała się na odmówienie "Modlitwy Polaka". I zrobiła to w negliżu. 

Kontrowersyjna stylizacja gwiazdy

Małgorzata Godlewska słynie ze swojego wulgarnego i odważnego stylu ubierania. Celebrytka uwielbia szokować i niemalże za każdym razem jej się to udaje. Na najnowszym nagraniu zdecydowała się na wyeksponowanie swojego biustu do granic możliwości. Oprócz recytacji, odbiorcy jej nagrania mogą także podziwiać duże piersi celebrytki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi - tymi słowami rozpoczęła swoją recytację Małgorzata Godlewska. "Modlitwa Polaka" to znane z filmu "Dzień Świra" modły, które mieszkańcy bloku odprawiali przed zaśnięciem. Niestety na nagraniu dodanym przez celebrytkę, na którym modli się do Boga, nie brakuje wulgaryzmów, od których aż więdną uszy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. Nie wyłączyli Roksanie Węgiel mikrofonu. Wszyscy usłyszeli, co wypaliła do Viki po ogłoszeniu wyników

Osoby, które zobaczyły nagranie, zwróciły uwagę na wyeksponowany biust celebrytki. Zdecydowana większość również nie popiera działalności, którą szerzy Małgorzata Godlewska. Komentarze internautów dostrzegła nawet sama Godlewska, która na bieżąco odpowiada antyfanom. Widocznie słowa krytyki tym razem ją zabolały.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Genialnie prosty przepis na pyszne pieczone ziemniaki, takich jeszcze nigdy nie jadłeś. Sekretem jest popularna przyprawa, wszystko zmienia
  2. Mimo wielu ostrzeżeń bez rękawiczek dotknęła ciężko chorego kota. Nikt nie mógł przewidzieć, jak to się skończy
  3. Tak wyglądają rodzice Viki Gabor i jej siostra. Mamy ich zdjęcia
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. Masz jeszcze tylko 6 dni! Potem 300 zł PRZEPADNIE na dobre

źródło: Super Express

Następny artykuł