Gniezno: na jednej z prywatnych posesji właściciele odnaleźli zwłoki 19-letniego mężczyzny. Policja właśnie zajmuje się ustalaniem, w jakich okolicznościach doszło do jego śmierci. Wiadomo jednak, że jakiś czas wcześniej przebywał w lokalnym szpitalu.

Mieszkańcy Gniezna są wstrząśnięci tragicznymi, tajemniczymi zdarzeniami, do których doszło na osiedlu Skiereszewo. W jednym z ogrodów właściciele znaleźli bowiem 14 października ciało 19-latka, który według oficjalnych danych jest na co dzień mieszkańcem Konina.

Chociaż na miejsce natychmiast wezwano służby, gdyż mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia, niestety nie dało się go już uratować. Lekarz, który pojawił się na posesji, orzekł bowiem, że 19-latek nie żyje. Policja ustaliła za to, że mężczyzna był oficjalnie poszukiwany, gdyż jakiś czas temu zgłoszono jego zaginięcie.

Gniezno: zwłoki 19-latka odnalezione w prywatnym ogrodzie

Sprawą zajęła się już miejscowa prokuratura. Śledczy mają ustalić, w jakich okolicznościach doszło do nagłej śmierci mieszkańca Konina oraz jak trafił na teren cudzej posesji.

Lokalni dziennikarze jeszcze bardziej skomplikowali sprawę w oczach opinii publicznej swym najnowszym odkryciem. Jak się bowiem okazało, na krótki czas przed śmiercią 19-latek przebywał w szpitalu psychiatrycznym „Dziekanka” w Gnieźnie. Dramatyczna sytuacja wywołała dziś w mediach prawdziwą burzę.

– Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia i zwłok, które zabezpieczono w celu przeprowadzenia sekcji w Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia – ujawniła w rozmowie z mediami Małgorzata Rezulak-Kustosz, pełniąca funkcję szefowej Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]

Jakie kroki poczynili przedstawiciele służb, aby wyjaśnić dramatyczną sprawę?

Aby ostatecznie ustalić, dlaczego doszło do zgonu mężczyzny, dojdzie do oficjalnej sekcji zwłok. W celu przeprowadzenia jej w zgodny z prawem sposób, prokurator zabezpieczył już ciało poszukiwanego do niedawna mieszkańca Konina.

Miejscowa opinia publiczna jest wstrząśnięta sprawą, która przede wszystkim musiała zaszokować właścicieli posesji, na której mężczyzna został znaleziony. Być może już wkrótce dowiemy się, co dokładnie doprowadziło do jego śmierci oraz jak znalazł się w cudzym ogrodzie. Niewyjaśniona pozostaje także jego przeszłość. Wciąż nie wiadomo, co robił przed zgonem oraz dlaczego trafił do szpitala psychiatrycznego, którego był ponoć pacjentem przez stosunkowo pokaźny okres czasu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje bardzo znany dziennikarz TVP, prowadzący legendarnego programu
  2. Powiesił psa na drzewie. Zostawił po sobie znak – poznajesz? Pomóż go odnaleźć!
  3. Przyjaciółka opublikowała zdjęcie ze swoją zmarłą koleżanką. Zdradziło, że to ona ją zabiła
  4. Jak dbać o tatuaż? Jeżeli chcesz cieszyć się nim latami, musisz to wiedzieć!
  5. Kiedy usłyszała diagnozę jej świat legł w gruzach. Kayah zdradza szczegóły śmiertelnej choroby

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Jak oceniasz sprawność polskiej policji?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...
ŹRÓDŁOfakt.pl

Szefowa działu interwencji portalu Pikio.pl, dziennikarka, studentka stosunków międzynarodowych na UW. Obserwatorka amerykańskiej oraz polskiej polityki zagranicznej.