Korespondent TVP w Niemczech, Cezary Gmyz, zaliczył już kilka kontrowersyjnych wpadek, o których mówiła cała Polska. Tym razem udało mu się znów zaskoczyć internautów wpisem na Twitterze, gdzie skomentował odkrytą przez siebie prawidłowość w zamachach. Obserwatorzy dziennikarza nie mogą jednak uwierzyć w jego spiskową teorię.

Zadziwiający tweet Gmyza pojawił się w internecie przy okazji tragicznego ataku w Barcelonie. Najwyraźniej skłonił on reportera do refleksji, którą później podzielił się na portalu społecznościowym.

– W ciągu roku relacjonuję czwarty zamach: Berlin, Londyn, Sztokholm i teraz Barcelona. I wszędzie spotykam tych samych reporterów. Przypadek? – napisał Gmyz, w co internauci nie mogli uwierzyć. Post natychmiast stał się obiektem żartów, a inni użytkownicy Twittera pytali dziennikarza, czy jest zamieszany w tę teorię, skoro sam relacjonował wszystkie wymienione zamachy z różnych miejsc na świecie.

Internauci bardzo ostro wyśmiali śledztwo przeprowadzone przez Gmyza, więc nie odniósł się już więcej do sprawy. Twitter jednak o niej nie zapomniał, a jego użytkownicy wciąż prowadzą żywą dyskusję na ten temat.

...

Zobacz również

Fot. Twitter