Głuchołazy: Wariat zastawił śmiertelną pułapkę na dzieci w piaskownicy

Głuchołazy: Wariat zastawił śmiertelną pułapkę na dzieci w piaskownicy Źródło: fot. publicdomainpictures.net / pixabay

Jak donoszą regionalne media, w jednej z piaskownic na lokalnym placu zabaw w Głuchołazach odkryto śmiertelną pułapkę zastawioną na bawiące się w niej dzieci. Policja zajęła się już sprawą. 

Podczas rutynowej wymiany piasku w piaskownicy na jednym z placu zabaw w Głuchołazach odkryto kilkanaście stalowych prętów wbitych pionowo w piaskownicę i przykrytych cienką warstwą piasku.

 - Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby jakieś dziecko przewróciło się na taki pręt. Albo usiadło z impetem. Byłaby tragedia - powiedział komendant Straży Miejskiej w Głuchołazach w rozmowie z portalem nto.pl

Zagrażające życiu dzieci pręty zostały natychmiast usunięte, a sprawa została zgłoszona na policję. Jak przekonuje lokalna naczelnik inwestycji, Głuchołazy mają poważny problem z chuligaństwem i bandytami, którzy niszczą wszystkie przedmioty pożytku publicznego. Ostatnio głośno zrobiło się o miasteczku z powodu ostrzelania samochodu Straży Miejskiej z broni pneumatycznej.

 - W niektórych, ustronnych piaskownicach wieczorami przesiadują osoby nietrzeźwe. Zdarza się, że wyciągamy z nich butelki czy rozbite szkło, ale to raczej przejaw chuligaństwa i bezmyślności. W tym przypadku wygląda na to, że nikt tych prętów nie zgubił, nie zostawił przypadkowo. Ktoś specjalnie je wkopał i ukrył - mówi naczelnik głuchołaskiego wydziału inwestycji.

Wszystkie piaskownice w Głuchołazach - a jest ich pięć - zostały dokładnie sprawdzone pod względem bezpieczeństwa. Żadnemu dziecku nie stała się krzywda.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh, źródło: nto.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News