Fani Na Wspólnej zamarli. Główna bohaterka oskarżona o morderstwo

Fani Na Wspólnej zamarli. Główna bohaterka oskarżona o morderstwo

Na Wspólnej to najdłużej emitowany serial stacji TVN. Przez lata zainteresował on miliony telewidzów, którzy od pierwszych odcinków pasjonują się losami rodzin mieszkających początkowo przy tej samej ulicy.

Na Wspólnej zbliża się powoli do magicznej bariery 3000 odcinków. Serial, który wkroczył na ekrany telewizorów 15 lat temu bez przerwy wciąga swoich widzów nowymi wątkami i szokującymi zwrotami akcji. Czego telewidzowie mogą się spodziewać w najbliższych odcinkach?

Na Wspólnej: główna bohaterka oskarżona o morderstwo

Najnowsze epizody Na Wspólnej zapewnią widzom niemałą dawkę emocji. Na początku tygodnia, Kinga postara się udowodnić swojemu byłemu wspólnikowi, że jego żona stoi za oddaniem konkurencji ich projektu. Jednak Domagała nie będzie chciał jej uwierzyć. W tym samym czasie Roma otwarcie przyzna się do swojego niecnego poczynania. Będzie tym samym chciała przekonać Maćka, że wszystko, co robiła, łącznie z pozbyciem się Brzozowskiej, robiła dla jego dobra. W ostatecznym rozrachunku, rozmowa między małżonkami skończy się dramatycznie. Roma uda się do Kingi wykrzykując, że zabiła jej męża. Brzozowska do tej pory nie wiedziała, że Maciek miał wylew. Roma zaczyna bardzo mocno panoszyć się w pracy, pokazując kto rządzi teraz w firmie. Przegrywa jednak konfrontację z Bartkiem, który pyta ją, dlaczego nie zdecydowała się wezwać karetki pogotowia dla swojego męża. Tymon informuje swoją wspólniczkę, że korzystanie z redakcyjnych komputerów jest od tej pory niemożliwe. Daje jej radę, aby ta zainwestowała w kupno sprzętu, jeśli chce żeby projekt dla Różańskiego został skończony. Kinga jest świadoma, że taki obrót spraw nie przypadnie Michałowi do gustu. Na sam koniec wrażeń z Na Wspólnej w tym tygodniu widzowie przekonają się, że Roma odczuwa zadowolenie po tym, jak lekarze mówią jej, że rokowania jej męża po wylewie nie należą do najlepszych.

Na Wspólnej - gdzie i kiedy oglądać?

Serial można oglądać od poniedziałku do czwartku w głównym kanale TVN o 20:15. Wszystkie odcinki można też oglądać w Internecie, na stronie www.player.tvn.pl. Tam też przedpremierowo dostępna jest część nadchodzących odcinków. ZOBACZ TAKŻE
  1. Adam Nawałka pogrążony? PZPN ujawnia tajny raport po mundialu
  2. Wizja słynnego jasnowidza przeraża. Już niedługo przeżyjemy horror, będą ofiary śmiertelne
  3. Doda widzi się w roli drapieżnej burdelmamy? Fani nie mają wątpliwości
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News