Matka pocięła gardło 4-letniej córce. Dramat w Głogowie, nowe fakty

Matka pocięła gardło 4-letniej córce. Dramat w Głogowie, nowe fakty Źródło: fot. flickr.com

Cały Głogów (woj. dolnośląskie) jest zszokowany tym, co się stało w dzień matki. Katarzyna J. próbowała utopić swoją 4-letnią córeczkę w wannie, a następnie podcięła jej gardło. Kobieta przyznała się do winy.

Katarzyna J. przyjechała z Pabianic do swojej rodziny w Głogowie. Cała tragedia miała miejsce około godziny 19:00 na osiedlu Śródmieście. Kobieta miała wykąpać swoją córeczkę. Nic nie zapowiadało, że zaraz dojdzie do sceny rodem z horroru. Służby zostały wezwane przez rodzinę kobiety po tym, jak Katarzyna J. wyszła z łazienki cała we krwi. Jak się okazało byłą to krew jej 4-letniej córki. Dziewczynka została natychmiastowo przewieziona do szpitala, gdzie nadal walczy o swoje życie. Nadal jest w stanie krytycznym i przebywa na oddziale intensywnej terapii.

Głogów: matka chciała zabić swoje dziecko

Kobieta początkowo próbowała utopić dziewczynkę w wannie podczas kąpieli. Gdy to się nie powiodło, postanowiła poderżnąć jej gardło. Rana była bardzo głęboka. Lekarze mieli problem, żeby ją zaszyć. Dla dziecka liczyła się każda chwila. Lekarzom w końcu udało się zaszyć rozległą ranę, jednak dziewczynka wciąż nie odzyskała przytomności. Według rodziny kobieta tego dnia zachowywała się normalnie. Prokuratura postawiła jej zarzut usiłowania morderstwa. Grozi jej nawet dożywocie. Kobieta w chwili zatrzymania była trzeźwa. Przyznała się do popełnienia zbrodni i aktualnie przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. Bardzo możliwe, że zostanie skierowana na leczenie psychiatryczne. Prokuratura wciąż bada sprawę, niedawno zostało zakończone przesłuchanie oskarżonej. Kobieta początkowo nie chciała odpowiadać na żądne pytania. Rodzina dziewczynki, jak i wszyscy mieszkańcy miasta Głogów nie mogą wciąż uwierzyć w to, co się stało. Miejmy nadzieję, że 4-latka szybko wróci do zdrowia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Panika w Europie! Szaleniec strzelał do ludzi, są ofiary śmiertelne
  2. Kolejny ogromny pożar w Polsce! Strażacy nie nadążają
  3. MSZ ostrzega Polaków przed podróżą do Rosji. To może być niebezpieczne
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News