"Wypie*dalać". Dziennikarze pojechali do wsi, w której mieszka arcybiskup Głódź

"Wypie*dalać". Dziennikarze pojechali do wsi, w której mieszka arcybiskup Głódź Źródło: Wikipedia/Silar

Abp Głódź nie zapraszał gości na wieś, ale dziennikarze i tak się tam pojawili. Nie zostali ciepło przyjęci, a słowa, które usłyszeli, nie należały do najmilszych. "Wypie*dalać cwele" to zaledwie skromny początek. Relacja dziennikarzy portalu NaTemat jest wstrząsająca.

Głódź od wielu lat razem z najbliższą rodziną zamieszkuje jedną z polskich wsi. Żeby dostać się do Bobrówki należy skręcić w pierwszy zakręt za miastem Jaświł. O tym, że znajdujemy się na wsi, poinformuje olbrzymi głaz z orłem, krzyżem i złotymi literami układającymi się w napis “Anno Domini 2000”.

Arcybiskup Leszek Głódź prywatnie

Dziennikarze portalu NaTemat postanowili wybrać się na wycieczkę w okolice zamieszkiwane przez arcybiskupa. Już na pierwszy rzut oka wieś wydała im się wyglądać zdecydowanie inaczej niż inne wsie w kraju. 350 mieszkańców, którzy ją zamieszkują, postanowili podzielić się, oczywiście anonimowo, tym co wiedzą o duchownym.

- A na Sylwestra przyjedzie i tutaj bale wyprawia. Strzela. Głośno. Tu byki hoduje, to one płoty porozwalają, jak zacznie strzelać. Ale i w tym roku było to strzelanie. Imprezy to lubi. Aj, nie ma co. Nie ma skromnie. Są tacy księża, co i skromnie, ale nie on - przekazała jedna z mieszkanek Bobrówki w rozmowie z NaTemat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

O tym, że Głódź lubi wystawne życie, wie każdy z 350 mieszkańców wsi. Krążą nawet legendy o tym, jak wyglądają przyjęcia w posiadłości duchownego, na których nigdy nie brakuje dobrego alkoholu.

Arcybiskup Głódź i polska gościnność we wsi Bobrówka

- Czego tu pedałki szukacie? Wypie*dalać cwele! Wypie*dalać! - wypłynęło z ust mężczyzny w BMW.

Przed jedynym sklepem, który należy do brata Głódzia i ku radości mieszkańców otwarty jest w niedzielę, stoi zaparkowane białe BMW. W aucie siedzi pijany mężczyzna, który bełkocze do dziennikarzy, dopóki nie wróci kobieta, która kieruje autem.

Dzisiaj grzeje: 1.Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
 
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

"Uprzejmy" mężczyzna i kobieta odjechali z piskiem opon, kierując się za bramy posiadłości duchownego, co wskazywać może na to, że są to osoby spokrewnione lub w bliskich relacjach z duchownym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Podczas swojego wesela pan młody nagle uderzył żonę w twarz. Powód jest oburzający, nagranie trafiło do sieci
  4. Mama musiała pochować zmarłego syna. Ale 5 lat później doznała przeczucia, które wywróciło jej życie do góry nogami
  5. Adoptowała psa, który ciągle warczał pod drzwiami. Chwilę później odkryła straszną prawdę

źródło: natemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News