Koniec kariery polskiego muzyka? Burza w sieci po jego słowach

Koniec kariery polskiego muzyka? Burza w sieci po jego słowach Źródło: Fot. YouTube

Polskim show-biznesem wstrząsnęła w ostatnim czasie kolejna afera, której głównymi bohaterami okazali się Piotr Glaca Mohamed oraz Karolina Korwin-Piotrowska. Po tym, jak dziennikarka nagłośniła fakt niepłacenia przez muzyka alimentów na dziecko, wielu artystów oraz fanów zwróciło się przeciwko niemu stanowczo.

Korwin-Piotrowska pokazała na Facebooku post, w którym była partnerka Glacy oskarża go o zaleganie z alimentami. Muzykowi wyraźnie się to nie spodobało, dlatego też odpowiedział gwieździe w niezwykle kontrowersyjny sposób.

Szokująca afera w świecie gwiazd

- Pani Korwin-Piotrowska - hiena roku wysmarowała, nawołując ludzi: „Róbcie hałas, skażmy, niech rząd go najlepiej posadzi w pudle, bo alimenciarz”. Ssij mojego je*anego ku*asa , dzi*ko! Ssij mi ku*asa, Piotrowska, ty je*ana szmato! - wykrzykiwał Mohamed na opublikowanym przez siebie nagraniu. Burza wokół Glacy rozwścieczyła wielu jego fanów. Nawet najwierniejsi słuchacze stwierdzili bowiem, że powinien płacić alimenty i nie próbować bronić się w tak wulgarny sposób.

Glaca zapłaci za swoje słowa?

Wielu internautów twierdzi więc, że kontrowersyjna afera może całkowicie pogrzebać karierę popularnego do tej pory muzyka. Głównie z uwagi na to, że teraz nikt nie będzie chętny nawiązywać z nim współpracę, by nie być kojarzonym z tak - według wielu - ohydnym zachowaniem. Czas pokaże, czy ich przewidywania rzeczywiście się spełnią. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Steczkowska przeżywa dramat. Jest załamana tym co jej zrobili
  2. Legenda polskiej muzyki trafiła do psychiatryka. Przez lata trzymano to w tajemnicy
  3. Gwiazda TVP zalała się łzami! Co jej się stało?! Fani w szoku
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News