GIS zmiana
vperemen.com
Joanna Szwalikowska - 30 Października 2020

Zapadła decyzja, zmiana już obowiązuje. Wszystko wydarzy się z automatu, GIS potwierdza

GIS przekazał bardzo ważny komunikat dla wszystkich Polaków. Potwierdził wejście w życie zmian, o których podjęciu poinformowano wczoraj. Od teraz wszystko będzie działo się automatycznie.

GIS wszystko potwierdził, przekazując jednocześnie bardzo ważny komunikat skierowany do wszystkich Polaków. Wczoraj oficjalnie zapadła decyzja o wprowadzeniu zmian, już dziś weszły one w życie. Teraz wszystko będzie działo się automatycznie.

Decyzja zapadła, pojawił się jasny komunikat. Zacznie się już w poniedziałek i obejmie całą Polskę, nie ma odwrotuDecyzja zapadła, pojawił się jasny komunikat. Zacznie się już w poniedziałek i obejmie całą Polskę, nie ma odwrotuCzytaj dalej

GIS potwierdził, zapadła ostateczna decyzja, a zmiany już weszły w życie

Podczas wczorajszej konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego padły informacje dotyczące nowych obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa, jak m.in. zamknięcie cmentarzy na okres od 31 października do 2 listopada. Dowiedzieliśmy się również o tym, że zajdą zmiany procesu wprowadzania kwarantanny.

- Zmieniamy proces prowadzenia kwarantanny. Domownicy osoby chorej będą automatycznie wpisywani na kwarantannę - poinformował podczas wczorajszej konferencji prasowej szef resortu zdrowia Adam Niedzielski.

Jak poinformował dziś Główny Inspektorat Sanitarny, zostały już uruchomione automatyczne powiadomienia dotyczące nałożenia kwarantanny. Komunikat o ty, że zostaliśmy nią objęci oraz możliwość pobrania zaświadczenia nadawany jest z numeru telefonu: +48 221 043 705.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Od kilku tygodni pandemia koronawirusa w Polsce znacznie przybrała na sile, w związku z czym rząd regularnie ogłasza kolejne obostrzenia. Trwają również prace nad tworzeniem specjalnych szpitali tymczasowych dla pacjentów zakażonych koronawirusem. Jednym z rozwiązań mających ułatwić pracę sanepidowi, jest wprowadzenie automatycznych powiadomień o nałożeniu kwarantanny.

- W ramach digitalizacji inspekcji sanitarnej uruchomiliśmy automatyczne powiadomienia o nałożeniu kwarantanny. +48221043705 z tego numeru osoby usłyszą dedykowany komunikat dotyczący objęcia kwarantanną i możliwości pobrania zaświadczenia - czytamy na profilu Głównego Inspektora Sanitarnego na Twitterze.

Jak przekazał GIS, od teraz wiadomość o tym, ze zostaliśmy objęci kwarantanną, będziemy otrzymywali automatycznie ze specjalnego numeru telefonu: +48 221 043 705. Będzie istniała również możliwość pobrania zaświadczenia. W kolejnym wpisie dodano również, że z numeru tego:

- nadawany jest komunikat o objęciu kwarantanną osób, które znajdują się w bazie EWP i mają nałożoną kwarantannę - czytamy na Twitterze Głównego Inspektora Sanitarnego.

Dzisiaj grzeje:

1. Za wejście na cmentarz grożą horrendalne kary. Wiele osób nie ma pojęcia, posypią się mandaty

2. Nagle podjęli decyzję, od wtorku całkowity lockdown. Klamka zapadła, władze europejskiego kraju nie miały wyjścia

3. Ksiądz znalazł sposób, jak obejść nakaz zamkniętych cmentarzy. Wywiesił na bramie zadziwiający napis

- W przypadku pytań o COVID-19 albo wyjaśnienia statusu kwarantanny prosimy dzwonić pod numer +48222500115 - dodano we wpisie na Twitterze.

Sytuacja epidemiczna w Polsce w dalszym ciągu rozwija się bardzo dynamicznie. Obecnie notowane są przyrosty w wysokości ponad 20 tysięcy nowych przypadków zakażenia każdego dnia. Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 21 897 nowych zakażeniach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie będzie "Piątki dla zwierząt"? Wiceminister wszystko potwierdził
  2. Agnieszka Radwańska pokazała swój luksusowy dom. Żyje jak w bajce, posiadłość za miliony złotych
  3. Policja pokazała, co znalazła przy zatrzymanych na wczorajszym strajku. Można było stracić życie
  4. Krzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla Polaków
  5. Agnieszka Woźniak-Starak w żałobie, zalała się łzami. Opublikowała poruszający wpis: "Dziękuję, że byłeś przy mnie"
  6. Uwaga, Santander Bank Polska ostrzega przed oszustami. Pieniądze klientów są zagrożone, ważny szczegół
  7. Kobieta ważyła 300 kg, teraz wygląda jak milion dolarów. Efekt metamorfozy i wyjątkowej diety onieśmiela wszystkich krytyków
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Interia, Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News