GIS ostrzega przed ulubionym napojem Polaków, może być śmiertelnie groźny. W butelkach może być szkło, natychmiastowo wycofany

GIS ostrzega przed ulubionym napojem Polaków, może być śmiertelnie groźny. W butelkach może być szkło, natychmiastowo wycofany Źródło: Pixabay igorovsyannykov

Główny Inspektorat Sanitarny apeluje do Polaków - produkt, który być może posiadacie w swoim domu, może być śmiertelnie niebezpieczny. Istnieje ewentualność, że butelkach ulubionego trunku znajduje się szkło. Po ten produkt sięga prawie każdy, wypicie go może skończyć się tragedią. Koniecznie przekaż tę informację znajomym.

Producent ulubionego napoju Polaków podjął dobrowolną decyzję o wycofaniu ze sklepów partii piwa. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega, że zlekceważenie komunikatu i picie zanieczyszczonego szkłem trunku może stwarzać duże zagrożenie dla zdrowia i życia. Tej informacji nie wolno lekceważyć.

GIS poinformował o zagrożeniu

- Informujemy, że w związku ze stwierdzeniem ciała obcego - fragmentu szkła w produkcie: PIWO MIŁOSŁAW NIEFILTROWANE 0,5L, oznakowanego terminem przydatności: 28-11-2020 podjęliśmy decyzję o wycofaniu ze sprzedaży całej partii towaru, z której pochodzi butelka. Informujemy także, że stwierdzenie ciała obcego w butelce nie jest powiązane ze szkodą wywołaną na żadnym z naszych Konsumentów. Prosimy wszystkich, którzy zakupili powyższe piwo o jego nie spożywanie i zwrócenie do sklepu w którym zostało zakupione - poinformował producent na swojej stronie internetowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Browar pozostaje w stałej współpracy ze wszystkimi sklepami, które sprzedawały felerny towar. Celem producenta jest wycofanie całej partii ze sprzedaży. Jeżeli masz w domu piwo pochodzące z tej partii, koniecznie je zwróć. Wypicie napoju może wiązać się z niezwykle poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. W krytycznych wypadkach spożywanie zanieczyszczonego piwa grozi nawet śmiercią.

Państwowa Inspekcja Sanitarna i browar Fortuna, który wyprodukował piwo Miłosław, podjęli wspólne działania mające na celu wyjaśnienie tego, jak doszło do tego, że w ulubionym napoju Polaków znalazły się kawałki szkła. Na razie powody tego stanu nie są znane opinii publicznej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jest decyzja, już w lipcu wprowadzą zakaz, jaki nikomu nawet się nie śnił. Nieprawdopodobne informacje potwierdzają media z Japonii

2. Nowotwór, który często mylony jest z innymi chorobami. Błąd może kosztować życie
 

Wraz z GIS apelujemy o wzmożoną ostrożność i poinformowanie znajomych o ewentualnym niebezpieczeństwie związanym ze spożyciem trunku. Chodzi o konkretną partię - by dowiedzieć się, czy zakupiony przez ciebie napój nadaje się do spożycia, sprawdź jego datę ważności.

Nazwa produktu: Piwo Miłosław Niefiltrowane 0,5 l
Data minimalnej trwałości: 28.11.2020
Producent: Browar Fortuna Sp. z o.o. sp.k. ul. Wrzesińska 24, 62-320 Miłosław

Przypominamy również o ostatnim ostrzeżeniu GIS, dotyczącym popularnego produktu dla dzieci. Jeśli kupisz ten przysmak swojemu maluchowi, narazisz go na śmiertelne niebezpieczeństwo. Może dojść do zadławienia i uduszenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  2. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. W Tatrach odnaleziono ciała Bartosza Apanasiewicza i jego partnerki
  3. Kupiła jajka w supermarkecie. Miesiąc później stało się najbardziej niebywałe, zdjęcie zwala z nóg
  4. Pięć lat po śmierci żony dostał ręcznie napisany list. Przeczytał jego treść i zaczął płakać, prawda wyszła na jaw
  5. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków powyżej 75. roku życia
  6. Olga Kalicka odwołała ślub. Informacja właśnie wypłynęła do mediów, znamy powód

Źródło: Radio Zet 
 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News