Uwielbiany produkt Polaków zawiera groźne bakterie. GIS pilnie wycofuje go ze sklepów, zjedzenie grozi poważną chorobą

Uwielbiany produkt Polaków zawiera groźne bakterie. GIS pilnie wycofuje go ze sklepów, zjedzenie grozi poważną chorobą Źródło: Pixabay.com Darth Liu

GIS wycofuje z półek sklepowych popularny produkt, wykryto w nim groźne bakterie. Wydano pilne ostrzeżenie w tej sprawie, spożycie zanieczyszczonej żywności może spowodować groźną chorobę.

GIS wydał pilne ostrzeżenie, z półek sklepowych w trybie natychmiastowym wycofany zostaje uwielbiany przez polskich klientów produkt spożywczy. W żywności wykryto groźne dla zdrowia ludzkiego bakterie, spożycie produktu może skutkować poważną chorobą.

GIS wydał ostrzeżenie, popularny produkt został wycofany ze sprzedaży

Główny Inspektor Sanitarny przekazał pilne ostrzeżenie, z półek sklepowych wycofane zostają produkty firmy Konspol Holding Sp. z o.o.: hamburger XXL drobiowo-wieprzowy oraz hamburger drobiowy. W żywności wykryto groźne dla zdrowia ludzkiego bakterie Listeria monocytogenes.

Ze sklepów wycofano partię hamburgerów drobiowych firmy Konspol o numerze 294/VI z terminem przydatności do spożycia do 20.07.2020 oraz partię hamburgerów XXL drobiowo-wieprzowych o numerze 276/VI z terminem przydatności do spożycia 16.07.2020 r. Dodatkowo firma Konspol Holding Sp. z o.o. podjęła decyzję o wycofaniu swojego produktu pn. Hamburger drobiowy, 1,5 kg, numer partii 294/VI z terminem przydatności do spożycia 17.07.2020. Spożycie zanieczyszczonej żywności grozi zachorowaniem na chorobę zwaną listeriozą.

GIS podjął współpracę z firmą, trwa identyfikacja źródła zakażenia produktów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

GIS podkreślił w oficjalnym komunikacie, że w związku z wykryciem zagrożenia firma Konspol natychmiast podjęła współpracę w celu identyfikacji źródła zakażenia swoich produktów. Przeprowadzono dezynfekcję zakładu i wszczęto procedurę dodatkowych badań żywności, linii technologicznych i pracowników w kierunku obecności bakterii Listeria monocytogenes.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Trwa obława polskiej policji. Nieoficjalne doniesienia o ofierze budzą grozę

2. Urodziła na środku parkingu. Wszystko zostało nagrane

Inspektorat informuje, że przypadku wystąpienia objawów choroby po spożyciu zakażonych produktów, należy skontaktować się z lekarzem. Proces wycofywania z obrotu kwestionowanych partii produktów nadzorują organy Inspekcji Weterynaryjnej i Państwowej Inspekcji Sanitarnej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podsłuchała porażającą rozmowę Czesława, który od 30 lat prowadził sklep rybny. Od razu zainterweniowała, wszystko wylądowało w internecie
  2. Justyna Żyła znalazła nowego ukochanego? Przygotowała piękny prezent dla "młodego mężczyzny"
  3. Już nie ma odwrotu. Właśnie podjęto nieodwracalną decyzję dla emerytów, wszystko jest już jasne
  4. Historyczny zwrot w sprawie śmierci księżnej Diany już nadszedł? Niewyobrażalne doniesienia, prawda zostanie ujawniona?
  5. Pokazał paragon za obiad dla 6-osobowej rodziny. Wszyscy pospadali z krzeseł, kwota odbiera mowę
  6. Duch wyciąga mężczyznę z łóżka? Ukryta kamera zarejestrowała niewiarygodną scenę, mężczyzna był bezradny

Źródło: TVN 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News