GIS wycofuje produkt
Marek BAZAK/East News
Monika Majko - 2 Września 2020

Wielu Polaków kupuje go codziennie w Żabce. Produkt pilnie wycofany, jest skażony

GIS poinformował o pilnym wycofaniu ze sprzedaży w sklepach "Żabka" popularnego produktu, znaleziono w nim groźne bakterie. Główny Inspektorat Sanitarny przestrzega, spożycie produktu może być bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

GIS wydał pilny komunikat, podjęto decyzje o wycofaniu ze sprzedaży w sieciach sklepów "Żabka" popularnego produktu, nie należy go spożywać. Mięso jest skażone groźną dla zdrowia bakterią, producent wydał oświadczenie w tej sprawie.

GIS pilnie wycofuje partię mięsa ze sklepów Żabka

GIS poinformował o pilnym wycofaniu z rynku jednej partii mięsa z kurczaka. Chodzi o produkt "Pałka kurczaka mrożona 600 g" o nr partii 2050618, dacie mrożenia 06.05.2020 i terminie przydatności do spożycia do 02.11.2020 roku. Jego producentem jest Janex Sławomir i Elżbieta Wiesiak Sp. J z Warszawy, a dystrybutorem produktu była Żabka. W trzech partiach filetów z kurczaka w marynacie wykryto obecność bakterii Salmonella Enteritidis, Salmonella Newport oraz Salmonella Virchow. 

Chłopaki do wzięcia Bandziorek cała prawdaWidzowie nie mieli pojęcia, prawda była ukrywana. Chodzi o Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"Czytaj dalej

- Mięso drobiowe jest przeznaczone do spożycia po obróbce cieplnej, co minimalizuje ryzyko zakażenia, jednak ryzyko przeniesienia bakterii z mięsa na inne powierzchnie, niewystarczająca temperatura lub zbyt krótki czas obróbki może prowadzić do zakażenia człowieka i wystąpienia salmonellozy - głosi komunikat GIS.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka miała dziwne zgrubienie na ręceRodzice zauważyli u 4-letniej córki dziwne zgrubienie na ręce. Lekarze zaczęli operować, nigdy wcześniej nie widzieli czegoś podobnegoCzytaj dalej

GIS wydał komunikat, w produkcie wykryto obecność bakterii Salmonelli

Firma JANEX S. i E. Wiesiak Sp. Jawna wydała komunikat w sprawie wycofania swojego produktu z półek sklepowych. Oświadczenie opublikowano na stronie internetowej producenta.

- Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. JANEX S. i E. Wiesiak Sp. Jawna nie jest odpowiedzialny za pojawienie się bakterii w mięsie drobiowym. Do zakażeń dochodzi najprawdopodobniej w kurnikach, w których hodowany jest drób - można przeczytać w komunikacie na stronie producenta.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła decyzja Agaty Dudy. Dłużej już nie mogła wytrzymać

2. 5-latek miał jelito jak sito. Dziecko połknęło popularną zabawkę

3. Wyciekła prawda o ojcu małej Madzi. Powalające, co zrobił po tragicznej śmierci córeczki

GIS przestrzega przed spożywaniem zakażonego pałeczkami Salmonelli produktu. Żabka Polska rozpoczęła procedurę wycofania produktu z rynku, nadzorują ją Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Niedawno, z powodu wykrycia obecności Salmonelli, z obrotu wycofano również jajka dystrybuowane przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gallus. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kochano go za ”Klan”, ”Plebanię”, ”Ojca Mateusza” i inne hity TVP. Właśnie dowiedzieliśmy się o jego śmierci
  2. Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre
  3. W głowie się nie mieści. Mama dostała w szkole do podpisu oburzający dokument, każdy z rodziców go otrzymał
  4. Dobierają się do emerytur Polaków. Ujawniono, co się dzieje
  5. Przestępstwo na planie Dzień Dobry TVN, tego jeszcze nie było. Do sieci trafiła załamująca relacja

Klan, śmierci gwiazdFatum ciąży nad TVP. Czarna seria śmierci aktorów z "Klanu"Czytaj dalej

Źródło: TVN 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News