Ginekolog powiedział, że była idealnie przygotowana. Dopiero w domu się zorientowała, jak mogła nie zauważyć?

Ginekolog powiedział, że była idealnie przygotowana. Dopiero w domu się zorientowała, jak mogła nie zauważyć? Źródło: Pixabay orzalaga

Ginekolog, który badał jedną ze swoich pacjentek, był w prawdziwym szoku. Gdy zobaczył, jak kobieta przygotowała się do wizyty, odebrało mu mowę. Tego widoku nie zapomni przez bardzo długi czas. Pacjentka nie wiedziała, o co chodzi lekarzowi, była zdumiona jego żartami. Gdy wróciła do domu, zamarła.

Wizyta u ginekologa nie jest zbyt komfortowym wydarzeniem. Wiele kobiet stresuje się koniecznością stawienia się na badania. Lekarz tej specjalizacji musi wykazywać się dyskrecją i dużą delikatnością. Tym razem specjalista nie wytrzymał. To, w jaki sposób pacjentka przygotowała się do wizyty, bardzo go zaskoczyło. To badanie było zdecydowanie najciekawszym w całej jego karierze. Co takiego zrobiła kobieta?

Ginekolog zamarł na widok pacjentki

Pewna kobieta umówiła się na wizytę u swojego ginekologa. Panie z recepcji zaproponowały jej godzinę, która zbiegała się z czasem, w którym pacjentka kończyła pracę. Wiedząc, że lekarz jest bardzo oblegany, zgodziła się na ten termin w nadziei, że w ten sposób szybko skonsultuje się ze specjalistą. Gdy nadszedł dzień wyczekiwanej wizyty, musiała się bardzo spieszyć. Po wyjściu z biura pospieszyła do domu, by wziąć szybki prysznic. Po kąpieli wybiegła z domu i udała się do przychodni. Cieszyła się, że udało jej się zdążyć na czas. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Spokojnie weszła do gabinetu, w którym przyjmował ginekolog i przygotowała się do badania. Gdy usiadła na fotelu ginekologicznym zauważyła, że badający ją lekarz nie umie ukryć rozbawienia. Na jego ustach ciągle pojawiał się uśmiech. Kobieta nie wiedziała, co się dzieje. Nie rozumiała, co powoduje rozbawienie specjalisty i poczuła się bardzo zawstydzona. Dalsze badanie było dla niej niekomfortowe, dlatego ucieszyła się, gdy dobiegło końca. Szybko zapłaciła za wizytę i chciała wybiec z przychodni. Przy drzwiach zaczepił ją lekarz, który żartobliwym tonem pogratulował jej doskonałego przygotowania.

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji

2. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok

3. Wkrótce w sklepach może powstać nowy zakaz. Większość Polaków jest za, a Wy?

Pacjentka nie zrozumiała żartu i przez całą drogę zastanawiała się, co rozbawiło lekarza. Gdy tylko weszła do domu, musiała skupić się na gwarze, który wywoływały jej dzieci. W pewnym momencie jej sześcioletnia córka podeszła i poprosiła, by więcej nie używała jej mydła. Poskarżyła się mamie, że przed kąpielą położyła je na brzegu wanny. Gdy weszła do wody, kostki już nie było. Po chwili zastanowienia kobieta wybuchnęła śmiechem. Uświadomiła sobie, że przed wizytą u lekarza umyła się brokatowym, srebrnym mydełkiem należącym do dziewczynki. Skrzące drobinki osiadły na jej skórze. Teraz już wiedziała, co zdziwiło lekarza i nie mogła powstrzymać rozbawienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli
  2. Kamil Stoch dostał nieoczekiwane propozycje od swoich fanów. Jeśli je przyjmie, zadziwi całą Polskę (FOTO)
  3. Tata kupił używane auto dla córki. W schowku znalazł wiadomość, treść totalnie go załamała
  4. Asia z "Chłopaków do wzięcia" przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna, potrzebna pomoc
  5. Myślała, że kupiła rasowego szczeniaka. Gdy zbadał go lekarz, aż się w nim zagotowało, odkrył piorunującą prawdę o sprzedawcy
  6. Chciała kupić tylko jagodzianki. Popatrzyła na rachunek i zamarła, od razu zrobiła zdjęcie
  7. NBP ma bardzo złe wieści dla pracowników. Niektóre marzenia muszą odłożyć w kąt
  8. Niewiarygodne, Edyta Górniak przyłapana w McDonald's. Zrobiła zakazaną rzecz, mamy zdjęcie
  9. Wielka panika i chaos w centrum handlowym. Ludzie nagle zaczęli uciekać, przyjechały służby

Źródło: Słoneczne chwile

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News