Ginekolog podczas badania młodej mamy zaczął przecierać oczy ze zdumienia. Za późno zorientowała się o co chodzi

Ginekolog podczas badania młodej mamy zaczął przecierać oczy ze zdumienia. Za późno zorientowała się o co chodzi Źródło: Pixabay.com/DarkoStojanovic

Ginekolog rozpoczął badanie, jednak nie potrafił ukryć swojego zdziwienia. Rzucił krótkim komentarzem w stronę pacjentki, a ona zupełnie nie zwróciła na niego uwagi. Dopiero, gdy wróciła do domu, wszystko stało się dla niej jasne.

Ginekolog każdego dnia przeprowadza intymne badania, jest już więc przyzwyczajony do niemal każdego widoku i wydawałoby się, że nic nie jest w stanie go zaskoczyć. Tym razem było jednak inaczej, przez co nie potrafił odmówić sobie nieco żartobliwego komentarza. Pacjentka dopiero po wizycie zrozumiała, co specjalista chciał jej przekazać. 

W czasie badania młodej mamy ginekolog zaczął przecierać oczy ze zdumienia 

Pewna młoda mama postanowiła skontrolować swój stan zdrowia i umówiła się na wizytę do ginekologa. W dniu, gdy miała stawić się na badanie, otrzymała telefon z informacją, że odbędzie się ono wcześniej. Nie było to dla niej żadnym problemem, dlatego od razu zabrała się za przygotowania do wizyty. 

- Przyszykowałam dzieci do szkoły, sama siebie do pracy i byłam w drodze do gabinetu. Droga do lekarza zajęła mi 35 minut, więc nie miałam czasu na to, aby się przebrać. Jak większość kobiet, lubię przygotować się do wizyty u ginekologa, ale tym razem nie miałam na to czasu. Przed wyjściem z domu ściągnęłam piżamę, szybko się umyłam, aby mieć pewność, że przynajmniej się odświeżyłam - opowiada. 

Gdy ginekolog rozpoczął badanie, przetarł oczy ze zdumienia i zwracając się do pacjentki stwierdził, że do dzisiejszego badania "przygotowała się w sposób szczególny". Kobieta nie wiedziała, co może mieć na myśli, jednak nie zamierzała zaprzątać sobie tym głowy. Nie zwróciła nawet większej uwagi na ten niecodzienny komentarz ze strony specjalisty. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zbyt późno zrozumiała, o co chodziło lekarzowi 

Młoda mama odebrała swoje dzieci ze szkoły i wróciła do domu. Już na miejscu córeczka zapytała ją, gdzie jest jej ulubione mydełko. 

- Mamo, chcę moje mydełko! Z brokatem i błyskotkami - usłyszała w odpowiedzi od swojej pociechy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polska piosenkarka wyznała, że jest lesbijką: ”Kiedy mój związek wyszedł na jaw, rodzice zabrali mnie do psychiatry”

2. Tragedia, wszystko zawalone. Nagle runęła kamienica w centralnej Polsce

W jednej chwili zamarła i zrozumiała, co stało się z mydełkiem córki. Okazało się, że w porannym pośpiechu przy kąpieli, zamiast użyć zwykłego mydła, użyła tego dla dzieci, a brokat został na jej ciele. Dopiero w tym momencie dotarło do niej, dlaczego lekarz był tak zdziwiony, gdy rozpoczął badanie i zobaczył, że cała się świeciła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzą ciężkie czasy dla emerytów. Wielu z nich NIE DOSTANIE podwyżek świadczeń
  2. Legendarna polska aktorka rzuciła karierę dla miłości. Później zginęła w TRAGICZNYM wypadku
  3. Niesamowita, długo ukrywana przed mediami wiadomość! Już jest po porodzie, Michał Szpak w euforii, jego rodzina właśnie się powiększyła
  4. 41-letnia mama zdaniem lekarzy miała nie przeżyć więcej niż 4 miesiące. Nowa żona byłego męża uratowała jej życie
  5. Przewidziała zamach na Jana Pawła II. Wizja siostry Łucji nt. przyszłości Polski ścina z nóg

Źródło: na serio 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News