Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły

Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły Źródło: Pixabay

Ginekolog postanowił opowiedzieć, z czym się spotyka podczas swojej codziennej pracy. Zdarzało się, ze w pochwach swoich pacjentek znajdował wyjątkowo nietypowe rzeczy. Jedna jest szczególnie dziwna i niebezpieczna.

Ginekolog jest lekarzem, którego wcześniej czy później musi odwiedzić każda kobieta. Niektóre przypadki wymagają jednak szybkiej pomocy i najczęściej dotyczą tego, co jeszcze przed chwilą znajdowało się w miejscach intymnych pacjentek. Gdy łóżkowe igraszki nie pójdą zgodnie z planem, w pochwach zostają różne elementy.

Aż trudno uwierzyć. Ginekolog zdradza sekrety swoich pacjentek

Najwięcej niecodziennych przypadków zdarza się na izbach przyjęć lub ostrych dyżurach. To właśnie tam udają się kobiety, gdy sądzą, że z ich ciałem własnie dzieje się coś bardzo złego. Często mają rację, zwłaszcza jeśli podczas zaspokajania swoich potrzeb używają nieprzystosowanych do tego przedmiotów. Piotr, ginekolog ze szpitala w Warszawie, opowiedział o przypadku, gdy musiał z pochwy pacjentki usunąć kieliszek do wódki. 

To nie jedyna rzecz, jakiej ciężko się spodziewać w ciele kobiety. Lekarze wymieniają, co najczęściej przychodzi im usuwać z dróg rodnych Polek: końcówki od dezodorantów, spinki czy koraliki to chleb powszedni w tym zawodzie. Katarzyna, doktor z innego szpitala w stolicy, wspomina, że kiedyś wyjęła z pochwy pacjentki plik banknotów stuzłotowych, które właśnie tam kazał jej schować boss. Taki widok może sprawić, że szczęka opada do samej ziemi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie tylko dziwne znaleziska. Inne przypadki są równie szokujące

Przedmioty codziennego użytku w pochwach to niejedyne szokujące przypadki. Do pewnego gabinetu przyszła kobieta z córką. Dziewczyna miała objawy silnej infekcji, najprawdopodobniej złapanej od swojego partnera seksualnego. Gdy ginekolog zaczął wpisywać receptę, matka poprosiła o wypisanie dwóch opakowań, bo sypia z tym samym chłopakiem i ma te same objawy.

Dzisiaj grzeje: 1. Dłoń dziecka nagle zaczęła puchnąć i czernieć, ledwo uszło z życiem. Rodzice 2-latki ostrzegają: sprawdzajcie place zabaw
 2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Innym razem młoda para przyjechała do szpitala z silnym bólem podbrzusza u dziewczyny. Okazało się, że nastolatka jest w ciąży i właśnie zaczęła rodzić. Ginekolog poinformował o tym ojca maleństwa, a ten był przerażony. Bał się o zdrowie noworodka, bowiem przez cały czas ostro imprezował ze swoją partnerką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maciej: „Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie”
  2. Kobieta chciała wziąć z nim ślub, ukryła kamerę w domu. Odkryła coś obrzydliwego i odwołała WSZYSTKO
  3. Do sieci trafiła treść kazania Rydzyka, jakie wygłosił podczas mszy. Odbierze wam mowę
  4. Nastolatka poszła oglądać wschód słońca. Są już wyniki jej sekcji zwłok, śledczy nie mają wątpliwości
  5. Zabrał swojego psa na ryby. Gdy zobaczył, co jego zwierzak wyciągnął z wody, nie mógł wyjść ze zdumienia

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News