Ginekolog robił straszne rzeczy pacjentkom
pixabay.com orzalaga
Weronika Wasiak - 7 Października 2020

Kobiety były bezbronne, nie miały o niczym pojęcia. Ujawniono, co ginekolog robił swoim pacjentkom

Ginekolog dopuszczał się potwornych rzeczy. Pacjentki, które padły jego ofiarami, nie miały o niczym pojęcia. Minęło wiele czasu, nim porażające zachowanie lekarze wyszło na jaw.

Ginekolog, pracujący w zawodzie od wielu lat, długo pozostawał bezkarny. Nikt nie był świadom tego, co robi swoim pacjentkom. Jego zachowanie niosło za sobą nieodwracalne skutki, a on z premedytacją dopuszczał się tego po raz kolejny i kolejny. Nie mieści się w głowie.

Ewa Drzyzga, przygnębiające informacjeDoniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodzinyCzytaj dalej

Kobiety nie mogły nic zrobić. Ginekolog dopuścił się niewyobrażalnej rzeczy

Na łamach "Dzień Dobry TVN" pojawiły się zatrważające informacje o ginekologu z Holandii - Janie Wildschutu, który od 1981 do 1993 roku pracował lokalnym szpitalu Sophia, obecnie znanym jako Isala. Mężczyzna już nie żyje, dlatego nie może ponieść konsekwencji za to, czego dopuścił się wobec pacjentek. Lekarz zajmował się leczeniem niepłodności i, jak się później okazało, w tajemnicy przed pacjentkami wszczepiał im swoje nasienie do zapładniania. Kobiety nie miały pojęcia, kto jest dawcą i nawet nie przypuszczały, że okaże się nim doktor Wildschut.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Ginekolog, który pracował przy programie sztucznego zapłodnienia w szpitalu w Zwolle na północnym wschodzie Holandii, bez wiedzy pacjentek wykorzystywał własne nasienie i został biologicznym ojcem co najmniej 17 dzieci - poinformował w miniony wtorek szpital, w którym pracował mężczyzna.

- Z moralnego punktu widzenia Isala uważa, że niedopuszczalne jest, aby lekarz ginekolog zajmujący się płodnością był zarówno lekarzem, jak i dawcą nasienia - dodaje placówka.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie się zaczęło, wielki chaos. Blokady na drogach, ogromne utrudnienia w ruchu, w akcji policja

2. Ministerstwo zdrowia potwierdziło. Warszawa trafi do żółtej strefy? Rzecznik MZ „na 99 procent”

3. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał

Z przytaczanych na łamach "Dzień Dobry TVN" informacji wynika, że szpital przeprowadził testy DNA na dzieciach, które miały być potomkami nieżyjącego już lekarza. Badania dały wyniki pozytywne. Placówka przekazała również, że wszystkie rodziny mają ze sobą stały kontakt i utrzymują dobre relacje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężko uwierzyć, pracownicy sanepidu urządzili sobie pielgrzymkę na Jasną Górę. Internauci nie mają litości
  2. Czym jeździ Grzegorz Krychowiak? Prawdziwy potwór wart fortunę jest postrachem szos (FOTO)
  3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone
  4. Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
  5. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  6. Niebywałe delicje, najlepsza surówka z buraków, którą zrobisz w 5 minut. Domownicy oniemieją z zachwytu

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Dzień Dobry TVN

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News