Kinga Duda może się teraz poszczycić gigantycznym sukcesem jakim jest wyróżnienie od Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego za trafienie do grona czterech studentów z najlepszymi wynikami w nauce. Na córkę prezydenta spadła jednak lawina prześmiewczych komentarzy.

Dwa lata temu Kinga Duda rozpoczęła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Okazuje się, że póki co był to doskonały wybór, a nauka idzie jej wręcz rewelacyjnie.

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, ten sam, który skrytykował decyzje prezydenta Andrzeja Dudy, uhonorował wyróżnieniem za najlepsze wyniki czterech studentów. Wśród nich znalazła się córka głowy państwa.

 

 

Kingę Dudę warto pochwalić, ponieważ mimo urody, a co za tym idzie zainteresowania plotkarskich mediów o celebrytach, unika blasku fleszy i kiczowatej sławy. Mimo to, spadła na nią lawina prześmiewczych komentarzy. Przeciwnicy prezydenta śmiali się, że wyróżnienie przyznano tylko i wyłącznie ze względu na nazwisko. Z kolei inni nabijali się, że Kinga Duda ma już zapewne większą wiedzę na temat prawa niż jej ojciec Andrzej Duda.

...

Zobacz również